ZF, Automechanika Frankfurt’ta!

Otomotiv yenileme pazarındaki dünyanın önde gelen ticaret fuarı Automechanika Frankfurt, 14-16 Eylül tarihlerinde "Automechanika Digital Plus" adıyla kapılarını ilk kez hibrit bir etkinlik ile ziyaretçilere açacak. ZF Aftermarket, müşterilerini "ZF Aftermarket Live" web platformunda ağırlayacak. Ziyaretçiler üç günlük online etkinlik süresince firmanın en yeni ürün ve hizmetleri ile sektördeki önemli gelişmeler hakkında bilgi edinebilecekler.

ZF, AUTOMECHANIKA FRANKFURT’TA

Otomotiv yenileme pazarındaki dünyanın önde gelen ticaret fuarı Automechanika Frankfurt, 14-16 Eylül tarihlerinde “Automechanika Digital Plus” adıyla kapılarını ilk kez hibrit bir etkinlik ile ziyaretçilere açacak. ZF Aftermarket, müşterilerini “ZF Aftermarket Live” web platformunda ağırlayacak. Ziyaretçiler üç günlük online etkinlik süresince firmanın en yeni ürün ve hizmetleri ile sektördeki önemli gelişmeler hakkında bilgi edinebilecekler.

“ZF Aftermarket Live formatımızla, yalnızca yarının yeşil, sürdürülebilir ve veri destekli satış sonrası vizyonumuzu paylaşmakla kalmayacak, aynı zamanda iş ortaklarımızla etkileşimli bir şekilde gelecek nesil mobilite konularını tartışma imkânı yakalayacağız. Ziyaretçilerimiz elektrikli, otonom ve bağlantılı araçlara dönüşümü desteklemek için tasarlanmış en son ürün, hizmet ve teknolojilerimiz hakkında derinlemesine bilgilere erişebilecekler” diyen ZF Aftermarket Başkanı Philippe Colpron, “Üç günlük etkinlik boyunca, uzman bilgi birikimini paylaşma, satış sonrası ve filo müşterilerimizle fikir alışverişinde bulunma ve müşterilerimizin operasyonlarına katma değerli hizmetler sunma fırsatını değerlendirmek istiyoruz.” şeklinde sözlerini tamamlıyor.

ZF Aftermarket “ZF Aftermarket Live” aracılığıyla açılış konuşmaları, canlı bir yuvarlak masa oturumu ve etkileşimli eğitimler içeren “Yeni Nesil Aftermarket” stratejisinin en son yeniliklerini tanıtacak. Gündemdeki konular arasında: Elektrikli ve otonom araçlara yönelik tekliflerin yanı sıra, ZF, Lemförder, Sachs, TRW ve Wabco gibi satış sonrası markalarının ürün portföyü ile Transics gibi dijital filo çözümlerine ve özellikle Wabco’nun satın alınmasının ardından şirketin önemli ölçüde genişleyen ticari araç ürün portföyüne odaklanılacak.

Yeni Mobilite Hizmetleri

Diğer önemli noktalar arasında toplu taşıma için otonom araç teknolojilerinin yanı sıra yedek parçalar ve önleyici diyagnostik teşhis çözümleri yer alacak. Bu araçlar yalnızca son teknoloji ZF bileşenlerini içermekle kalmıyor, aynı zamanda geleceğin hizmetlerine somut bir bakış sunuyorlar. Kalıcı dijital ağları, elektrikli sürüş sistemleri ve uzaktan takip sistemleri ile geleceğin tamamen sürücüsüz araç hizmetleri için teknolojik bir taslak oluşturuyorlar.

Yeni ZF Aftermarket Live Programı

ZF Aftermarket Müşteri ve Strateji Birimi Başkanı Dr. Holger Hättich, ZF Aftermarket Live konsepti hakkında şunları söylüyor: “Dijital varlığımız sanal bir ticari fuar standından çok daha fazlasını temsil ediyor: ZF Aftermarket Live ile, küresel otomotiv yenileme pazarında dijital bilgi aktarımı ve ağ oluşturma için yeni bir kanal lanse ediyoruz.

Fuarın ilk gününde (14 Eylül 2021 Salı), binek otomobil pazarına yönelik en yeni ürün ve hizmetlere odaklanılacak. Canlı tartışmalar ve açılış sunumları, e-mobilite, otonom sürüş ve ZF’nin karbon nötr bir işlemden sonra üretilen fren balataları ve yeniden üretilmiş yedek parçalar gibi ürünlerinden hareketle, yedek parça pazarının nasıl daha sürdürülebilir hale getirilebileceği gibi konuları ele alınacak. Bugünün odak noktası, ZF’nin çevre dostu ve verimli şehir içi yolcu taşımacılığına katkısı olan tam otonom insan taşıma araçları olacak.

15 Eylül Çarşamba günü ZF Aftermarket Live, ticari araç pazarına odaklanacak. Konuşmacılar, kamyon, otobüs ve treyler segmentleriyle ilgili mega trendler hakkında bilgi verecek. Filo operatörleri ve yöneticileri, ZF’nin daha iyi filo kontrolü, uzaktan teşhis ve önleyici bakım sağlayan en son takip, ağ ve telematik çözümleri hakkında bilgi edinecekler.

“Automechanika’nın En İyileri” sloganı altında ZF Aftermarket Live, fuarın üçüncü gününde (16 Eylül Perşembe) bir kez daha otomotiv atölyelerine özel olarak hitap edecek. Katılımcılar, yüksek voltaj teknolojisi temelleri, ticari araçlar için Tailguard geri vites destek sisteminin güçlendirilmesi ve binek otomobiller için elektrikli hidrolik direksiyon konularında çevrimiçi eğitim kurslarına ve seminerlere katılabilecekler.

Bu konularıda İnceleyebilirsin