Yeni Ürün Kataloglarını Çıkardı

NGK Spark Plug Europe, şu andan itibaren yedek parça bayilerine ve oto servislerine iki yeni katalog sunuyor. Gerek Buji ve Kızdırma Bujileri Katalogu gerekse Ateşleme Kabloları Katalogu genişletildi ve çok sayıda araç uygulaması eklendi.

2013/2014 Buji ve Kızdırma Bujileri Katalogu, dünyanın lider buji üreticisinin tüm buji ve kızdırma bujisi çeşitlerini kapsıyor. 384 sayfalık bu başvuru kaynağı, V-Line, D-Power ve LPG LaserLine olmak üzere başlıca üç ürün serisiyle de eşleştirilebilen toplam 11.020 araç uygulaması içeriyor. Bunun dışında doğru ürünün saptanmasını kolaylaştıran toplam 10.760 çapraz referans da bulunuyor.

Aynı şekilde Ateşleme Kabloları Katalogu da yenilendi. 2013/2014 baskısı, 344 sayfada 5.500’den fazla araç uygulamasına yönelik komple ateşleme kabloları yelpazesini tanıtıyor. Kataloga ayrıca ateşleme kablolarının orijinal fotoğraflarının yanı sıra, kablo uzunlukları ve bağlantı tekniği ile ilgili ayrıntılı bilgiler içeren resimli bir bölüm de dâhil.

Her iki katalog, yazdırılabilir dosya biçiminde bayilere sunuldu ve ayrıca internet adresinden PDF halinde de indirilebiliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap