Yeni NGK SPARK PLUG Fanshop internet üzerinden satışa geçiyor

Online dükkanın esas amacı çok yüksek marka adına karşılık vermek ve hayranların sadakatini NGK SPARK PLUG yaşam tarzı ürünlerine olan dikkate değer taleplerine karşılık vererek ödüllendirmek.

İngilizce ve Almanca olarak iki dilde kullanılabilen yeni Fanshop, ürünleri tüm AB ülkelerine göndermekte ve açık olarak belli nakliye ücretleri saylamaktadır. Ödeme PayPal, anında havale ve kredi kartıyla olabilmektedir.

Kesintisiz bir ateşleme sağlamak için, ateşleme ve sensör uzmanı B2B ve B2C müşterilerinin ikisine de sevkiyat, nakliye, faturalama ve iadeler gibi günlük müşteri işlemleri bakımından en iyi hizmeti sağlamak üzere internet üzerinden satış ve ticarette deneyimli bir ortakla işbirliği yapmaktadır. Şirketin sürdürülebilirlik taahhüdüne bağlı kalarak, Fanshop üzerinden satın alınan tüm ürünler herhangi bir istisnası olmadan karbon izi nötr olarak teslim edilecektir. İlave olarak sevkiyatta kullanılan tüm ambalaj malzemeleri %100 kağıdı ürünü olacak ve bu şekilde plastik kullanımının önüne geçilmiş olacaktır.

Fanshop (shop.ngkntk.com), NGK SPARK PLUG EMEA web sitesine (ngkntk.com) entegre edilmiştir. Dükkanın ayrıca şirketin Linkedin ve Instagram gibi sosyal medya kanallarından da tanıtımı yapılacaktır. Bunun ötesinde, şirketin facebook sayfasındaki bir link takipçileri satın alma için doğrudan Fanshop için yönlendirmektedir.

Daha çok müşterinin satın alma için akıllı telefonlarını kullanmasıyla, web sitesinin hızlı cevap vermesini ve herhangi bir dijital cihazdan müşteri erişimini sağlayan ilk olarak mobile first akıllı telefon tasarım konseptini kullanarak ölçülebilir bir online platformu oluşturulmuştur.

NGK Ateşleme Parçaları ve NTK Araç Elektroniği olarak her iki markanın logoları altında çeşitli yüksek kaliteli ürünler web dükkanı üzerinden bulunmaktadır. Ürün aralığı, t-shirt, sıcak tutucu yelekler gibi çeşitli bedenlerde giysiler ve şapkalardan çantalara ve anahtarlıklara vb. kadar uzanmaktadır. Dükkanın düzenli olarak sunduğu çeşitleri artırması planlanmaktadır.

“Bu yeni iş fırsatından çok heyecanlandık” diyor Frank Massa, NGK SPARK PLUG EUROPE’da EMEA Aftermarket Pazarlama Direktörü. “Bu yeni on-line temas noktası hayranlarımıza ve “otomobil meraklılarına” ilk kez olarak kullandıkları otomotiv parçalarına olan bağlılıklarını yansıtacak kaliteli yaşam tarzı ürünlerini kolaylıkla satın almak için bir imkan sağlayacaktır”.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap