VOLT Elektrik Motorları, Turquality Destek Programına girdi

VOLT Elektrik Motorları, Turquality Destek Programı’nda yer alma hakkını kazarak, Türkiye’nin “Ekonomideki Olimpiyat Takımı” na girdi.

Türkiye’nin “Ekonomideki Olimpiyat Takımı” olarak adlandırılmış markalar arasına bağlı VOLT Elektrik Motorları, elektrik motorları sektöründe Turquality Marka Destek Programı’na bağlı ilk şirket oldu.

Türkiye’nin en seçkin endüstriyel markaları arasında yer alan ve 1987 yılında yapılan endüstriyel Volt Elektrik Motorları, Turquality Destek Programı’na kabul edildi. Ar-Ge, kalite, teknoloji, inovasyon ve modernizasyon yatırımları ile Türkiye’nin lider elektrik motorunun başında biri olan Volt Motor, günümüzde 16 ülkeye elektrik motorları ihracatı gerçekleştiriyor. Volt Motor, Turquality ile gelecekteki Türk Markası, dünyanın lider liderinden biriyle hedefliyor.

SANCAK: “ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDEYİZ”

Volt Elektrik Motorları Genel Müdürü Hamit Sancak, “Turquality’de bir üst lige, yani Şampiyonlar Ligi’ne çıkmak için çalışıyorduk. Turquality belgesini alarak sektörümüzde bir ilki başardık. Artık dünya devlerinin yer aldığı Şampiyonlar Ligi’nde mücadele vereceğiz. Volt Elektrik Motorları’nda kendi sektöründe ilk Turquality firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında; üretici ve ihracatçı firma olarak bizlerin kurumsal alt yapımızı uluslararası boyutta etkinleştirme ve hedef kitleleri belirliyor, bu yüzden çok önemli bir destek olan Turquality mevcut çalışmalarımıza ciddi hedef hızlanma ve hız kazandığı inanıyoruz ”dedi.

“EN İYİSİ OLACAĞIZ”

“Türkiye ve Elektrik Motorları” denilince akla ilk gelen marka Hamam Sancak’tan gelecek olan markaları hedeflediklerini anlıyorlar, “Dünyaya da bu alanda en iyi ürünleri yapıyor olmak istiyoruz. İhracat yaptığımız ülkemizdeki ihracatçı pazarlardaki ihracatımız, ihracatımızın, ihracatımızın sona ermesi, daha çok ülkeye ulaşacağız ”ifadelerini kullandı.

TURQUALITY İLE HEDEF ÜLKELER

“Üretimde, ihracatta ve ciroda Türkiye’nin 1 numaralı uluslararası“ motor ”markası olmak” yolunda emin adımlarla ilerle olduklarını kaydeden Sancak, “Turquality Programın sağında bulunanlarla birlikte hedefimizimizde Marka Algısı ve Bilinirliğimizi daha da artıracağız. Hedeflenen pazar payımızı arttırmaya odaklanmak hedefimizde pazarlama faaliyetlerimizin yoğunluğunu genişleterek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Böylelikleğinde Elektrik Motoru sektöründe uluslararası bir Türk Malı markası olarak yerimizi almaya devam edeceğiz ”diye konuştu.

POWERED BY VOLT

Sancak, hizmet verdikleri sektörlerde elektrik motoru merkezde dünya çapında arttırmak, yeni adım daha atacaklarını kaydetti. Sancak, “Uluslararası arenada“ Powered by Volt ”içerik marka hedefimizi de gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin