SolarEX İstanbul Geleceğe 16. Kez Ev Sahipliği Yapacak

SolarEX İstanbul geleceğe değer katacak projelere 16.kez ev sahipliği yapacak. Sektörden aldığı güven ve destek ile güçlü büyümesini sürdüren SolarEX İstanbul 16.yılında alanlarını 5 kat daha büyüterek beş kıtadan ve 125’ten fazla ülkeden yatırımcı ve nitelikli ziyaretçiye 4-6 Nisan 2024 tarihlerinde ev sahipliği yapacak.

5 kıtada 125’in üzerinde ülkeden yatırımcıya ev sahipliği yapacak olan Uluslarrarası SolarEX İstanbul Fuarı 2024 yılında 16. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünya Fuar takviminde önemli sektörel fuarlar arasında yerini koruyan; SolarEX İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı dünya markası firmaların katılımıyla geleceğin öncü ve son teknolojileri ürünlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

solarex

Fuarda eş zamanlı konferanslar olacak

Sektörün en büyük buluşması SolarEX İstanbul, 4-6 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı SolarEX İstanbul’da fuarla eş zamanlı düzenlenecek konferanslarla solar sektörünün öncü uzmanları, dernekleri, birlikleri, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayacaklar. Solarex İstanbul Fuarı, çevre dostu çözümlerle, sektörü bir araya getirecek.

200’ü aşkın markanın 500’ü aşan markası

Globalde yaşanan enerji ve iklim krizinin tek çıkış noktası; kendini sınırsız tekrarlayan, yenilenebilir ve hammaddeye bağımlı olmayan güneş enerjisi sistemidir. Küresel çapta temiz enerji ve enerji verimliliği tüm dünya ülkelerinin önceliği. Enerjinin verimli ve etkin kullanımı sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen bireylerin ve kitlelerin güneş enerjisini sınırsız kullanmasıyla mümkün. Solar sektörünün dünyaca ünlü 200’ü aşkın firması ve 500’ü aşkın markası her yıl alanlarını büyüterek yer aldıkları SolarEX İstanbul’da uluslararası arenada yeniden bir araya geliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin