SEAT ve CUPRA Markaları BEŞER OTOMOTİV ile Mardin’de

SEAT Yetkili Servisi olarak 2019 yılından bu yana faaliyet gösteren BEŞER OTOMOTİV, yeni showroomu ile SEAT ve CUPRA markalarının yetkili satıcılığını da yürütmeye başladı.

SEAT VE CUPRA MARKALARI BEŞER OTOMOTİV İLE MARDİN’DE

SEAT markasının yanı sıra, SEAT’ın, sportif ve performans özelliklerini ifade ettiği ve bünyesinde bağımsız bir marka olarak yarattığı CUPRA markasının modelleri de artık BEŞER OTOMOTİV ile Mardin’de.

2019 yılında Doğuş Otomotiv SEAT Yetkili Servisi olarak faaliyete geçen Beşer Otomotiv, Mardin Kızıltepe’de hizmete açtığı showroom ile SEAT ve CUPRA modellerinin satış faaliyetlerine de başladı.

En yeni showroom konsepti

SEAT’ın yüksek performanslı modelleri için bağımsız bir marka haline dönüştürdüğü CUPRA’nın da satış temsilciliğini üstlenen Beşer Otomotiv, SEAT ve CUPRA markalarının, yeni ortak showroom konseptleri ile bu anlamda Türkiye’de bir ilke imza atarak Mardin’de hizmete açıldı.

Türkiye genelinde 30 yetkili satıcı ve 48 yetkili servisle hizmet veren SEAT, Mardin’de açılan Beşer Otomotiv’in Kızıltepe’deki tesisinde SEAT markasının satış sonrası hizmetlerini de yürütmeye devam edecek.

CUPRA modelleri ise İstanbul’da, Doğuş Oto Maslak ve Avek Tekstilkent; İzmir’de Vosmer; Ankara’da Doğuş Oto Ankara ve Bursa’da Doğuş Oto Bursa’dan farklı olarak CUPRA’ya özel showroomda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bölgenin potansiyeline inanıyoruz

Türkiye’nin ilk CUPRA showroomunu Mardin’de hizmete açmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Beşer Otomotiv Genel Müdürü Mehmet Beşer, “2019 yıldan bu yana SEAT markası ile iş birliğimiz var. Bu süre içinde, Doğuş Otomotiv ve Beşer güvencesiyle sunduğumuz satış sonrası hizmetlerimizle Mardin ve bölge halkıyla oluşturduğumuz kuvvetli bağ, bundan sonra daha da güçlenecek. Artık SEAT ve CUPRA markalarının satış hizmetini de sunmaya başlıyoruz ve bölgede yeni markalarımızla büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

SEAT ve CUPRA tüm modelleriyle Mardin’de

Mardin’de hizmete açılan showroomda SEAT markalarından Leon, Yeni Ibiza, Yeni Arona, Ateca ve Tarraco, modelleri ve CUPRA markası  Formentor modeli ile yer alıyor.

 

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin