ROTA, Bauma’da yeni ürün grubunu sergiledi

Dünyanın en büyük iş makineleri ve inşaat ekipmanları fuarı olan Bauma, 08-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşti. Bauma Fuarı’nda 63 ülkeden 3,700 katılımcı firma, 200’ün üzerinde ülkeden 620,000 ziyaretçi ile buluştu.

ROTA bireysel olarak katıldığı Bauma fuarına iş makinaları OEM / OES sanayi ve aftermarket pazarı için üretimini yaptığı komple rot, rotbaşı, dişi rotbaşı ve rot mili gibi parçaları sergiledi. İş makinaları için 600’den fazla OEM referans ürün üreten ROTA, her yıl iş makinaları için geliştirdiği 25 yeni üründen bazılarını da standında sergiledi. Ayrıca kalite odaklı üretim anlayışını hidrolik ürünlere de taşıyan ROTA, ilk kez bir iş makinası fuarında bu ürünleri de sergilemiş oldu.

ROTA standında 7 gün boyunca yeni ve potansiyel müşteriler ile birçok iş görüşmeleri yapıldı. Fuara katılan NSK Group İcra Kurulu Üyesi Zeki Cidik şunları kaydetti: “ Markamızı iş makinaları pazarında tanıttığımız ve önümüzdeki dönemde şirketimizin ihracat rakamlarına katkı sağlayacak başarılı bir fuar katılımı oldu. Ayrıca üretimine başlayacağımız hidrolik silindir ürünleri için de hem ürünlerimizi tanıtma hem de pazarın potansiyelini görme fırsatımız oldu. Yaptığımız fuar katılımları ile markamızı tüm dünyada tanıtmaya ve ülkemizin ihracat rakamlarına katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap