Rent Go’dan Pandemi’de Araç Kiralamaya Yeni Yaklaşım

Araç kiralama sektörünün %100 yerli markası Rent Go, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Araç kiralama sektörünün öncü markası, sunduğu araç üzeri çadır kiralama hizmeti ile hafta sonu şehirden uzaklaşıp nefes almak isteyenlerin tercih sebebi oldu!

Rent Go, müşteri memnuniyetini faaliyetlerinin odak noktası olarak tutmaya devam ederken, Rent Go Camp ürünüyle, Pandemi süresince evlerinde vakit geçirmekten sıkılan ancak sosyal mesafesini korumak konusunda da hassasiyet gösteren kişiler için yepyeni bir ürün sunuyor. Araç üzerine monte edilen ürün sayesinde kullanıcılar, binek aracın gidebileceği her yerde kamp yapma imkânı buluyor. İçindeki yatağı ile Rent Go Camp, çadır tatilini konforlu bir otel tatiline dönüştürüyor.

Rent Go Pazarlama müdürü İrem Çağlar; “Müşterilerimize iş seyahati, tatil ya da kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetimiz pandemi süresinde daha da yoğunlaştı. Sektörde öncü, yenilikçi olarak tanınıyoruz. Bu süreçte de yine bir ilke imza attık. Kullanıcılarımızın ihtiyacından yola çıkarak, pandemi süresince evde kalmak zorunda olan müşterilerimize hem güvenli hem keyifli bir alternatif yarattık ve Rent Go Camp ürünümüzü müşterilerimizin beğenisine sunduk” dedi.

Türkiye’nin her yerinde otel konforu sloganı ile yola çıkan Rent Go, her bir kullanımdan sonra sertifikalı ürünlerle dezenfekte edilen çadırlarda tek kullanımlık sabun, çarşaf, şampuan gibi ürünleri de hediye ediyor. Kamp kültürüne aşina olmayan, pahalı kamp malzemelerine yatırım yapmadan önce kamp yapmayı deneyimlemek isteyen kişilerin özellikle bu ürünü tercih ettiğini belirten Çağlar, gördükleri ilgiden memnun. Yaz dönemi için şimdiden rezervasyonlarının dolmaya başladığını belirten Çağlar, ilgilenenlere yerini bir an önce ayırtmasını öneriyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin