PSA Finans ile Opel’den dev iş birliği

Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën ve DS Automobiles marka araçların finansmanını sağlayan PSA Finans; portföyüne dev bir marka daha ekliyor. PSA Finans ile Opel iş birliği Haziran 2019 itibariyle hayata geçiyor. Konuyla ilgili görüş bildiren PSA Finans Genel Müdürü Bojan Zugcic; “Söz konusu iş ortaklığımız her iki firmaya da büyük katkı sağlayacak, en büyük faydayı ise nihai tüketici görecek” dedi.

Bu sene sektördeki 120. yılını kutlayan, Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden Opel, 2017 yılının Ağustos ayından bu yana Groupe PSA’nın bir parçası olarak 60’ın üzerinde ülkede temsil ediliyor. 2018 yılından bu yana önemli değişimler geçirerek kârlılığa ulaşmayı başaran Alman otomobil üreticisi; Astra, Corsa, Grandland X gibi ikonik modellerini PSA Finans’ın katkılarıyla müşterilerine ulaştırıp başarısını sürdürülebilir kılacak.

Geniş ürün yelpazesi

‘Hızlı, Esnek ve Avantajlı’ söylemiyle yola çıkan PSA Finans, rekabetçi kampanyalar ve kişiye özel finansman seçenekleri sunuyor. Müşterilerine uygun koşullarla hem yeni hem de ikinci el otomobil sahibi olma imkanı tanıyan şirket; kredi, operasyonel kiralama ve sigorta hizmetlerini de kapsayan geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin