POMLEAD Jantlar Dört Mevsim Parlıyor

POMLEAD Soğuk dövme tekniği ile üretilen ve Pom-Nano teknolojisi ile her koşula dayanıklı jantları ile her mevsim parlamaya devam ediyor.

Hem ticari hem de binek araçlar için dövme alüminyum jantlar ve diğer alüminyum parçaları geliştiren ve üreten POMLEAD Co. Ltd. özel Pom-Nano teknolojisi ile jantların sürekli süper parlaklığını korumasına olanak tanıyor.

Kullanıcı Dostu

Pom-Nano teknolojisi ile jantların daha sert yüzeylerde korozyon direnci performansı daha da iyileşiyor. Kullanıcı dostu olması sayesinde bakım yüzeyleri sadece su ve sabunla kolayca temizlenebilir.

İntermobil Temsilciliği ile Pazarın Önemli Aktörü

Türkiye’de ise İntermobil temsilciliği ile ağır vasıta jant pazarının en önemli aktörlerinden biri olan POMLEAD’in pırlanta kesim işlenmiş jantları, tam otomatik üretim hatlarındaki yüksek mukavemetli kesici araçlarla üretilir. Yenilikçi üretim teknolojileri ile hazırlanan parlatılmış jantlar, parlatma işlemi görmüş bölgelerde maksimum yansıtıcılığa sahip olacak şekilde ayna yüzeyi kalitesinde bir parlaklık sunar.

Premium Ürünlerin Güvenilirliği

POMLEAD, premium ürünlerin güvenilirliğini garanti altına almak için aşağıdakileri uygular;

  • Alaşım çubukların ultrasonik çatlak tespiti, Dinamik balanssızlık ve eksantriklik gibi otomatik çevrim içi kontroller yapılır.
  •  Operatörlerin ve kalite denetçilerinin çevrim dışı ebat kontrolleri sağlanır.
  •  VIA, Japon ve CNAS (Çin Ulusal Akreditasyon Hizmetleri Uygunluk Değerlendirmesi) tarafından onaylanmış POMLEAD Labaratuvarlarında yapılan kimyasal ve mekanik analizler ve tezgah testleri yapılır.
  •  TUV, SMITHERS, LBF gibi üçüncü taraf otoriteleri tarafından köşe dönüşü ve radyal yorgunluğa karşı dayanıklılık doğrulamaları yapılır.
Bu konularıda İnceleyebilirsin