Pilot Garage, Automechanica İstanbul 2022 Fuarı’ndaydı

Otomotiv satış sonrası hizmetleri ve otomotiv endüstrisi çerçevesinde dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanica İstanbul, 2-5 Haziran tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Oto ekspertiz sektörünün ülkemizdeki öncüsü Pilot Garage Otomotiv A.Ş. de, yüzde yüz yerli üretim oto ekspertiz cihazlarıyla fuardaki yerini aldı. 

PİLOT GARAGE AUTOMECHANICA İSTANBUL 2022 FUARI’NDAYDI

Otomotiv satış sonrası hizmetleri ve otomotiv endüstrisi çerçevesinde dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanica İstanbul, 2-5 Haziran tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Oto ekspertiz sektörünün ülkemizdeki öncüsü Pilot Garage Otomotiv A.Ş. de, yüzde yüz yerli üretim oto ekspertiz cihazlarıyla fuardaki yerini aldı.

Bu yıl 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongr Merkezi’nde düzenlenen Automechanica Fuarı’nda, oto ekspertiz sektörünün Türkiye’de öncü markası Pilot Garage Otomotiv A.Ş. de kendi üretimi oto ekspertiz cihazlarıyla fuarda ilgi çeken standlar arasında yerini aldı.  1999 yılında Federal Otomotiv adıyla sektöre giren ve 2011 yılından bu yana oto ekspertiz sektöründe lider marka olarak faaliyetlerini sürdüren Pilot Garage Otomotiv A.Ş, Tecnoboss markası altında üretikleri  Lift, Kampana Torna, Dyno Test, Egzoz Emisyon Cihazı gibi otomotiv ekspertiz cihazlarını 14’üncü salon, C137 numaralı stantta misafirlerinin beğenisine sundu

Bu konularıda İnceleyebilirsin