Matchbox ve Mercedes-Benz, Hayalleri Gerçekleştirmek İçin Bir Araya Geliyor

Matchbox™, çocukları ve aileleri hayalindeki arabayı sürmeye teşvik etmek ve günlük hayatı heyecan verici bir etkinliğe dönüştürmek için Mercedes-Benz’le bir araya geliyor.

MATCHBOX VE MERCEDES-BENZ, HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELİYOR

Dünyanın en özgün ve gerçekçi araçlarıyla tanınan Matchbox™, hayalleri gerçeğe dönüştürmek üzere başlattığı kampanyada, sevenlerine hayallerindeki birçok arabaya 11,99TL*’den başlayan fiyatlarla sahip olma olanağı sunuyor.

En lüks otomobilleri kullanmayı herkes istese de, araç fiyatları nedeniyle bu çoğu zaman yalnızca hayalleri süslüyor. Bu kampanya kapsamında Matchbox™ asılları kadar gerçekçi model arabalarla otomotiv hayranlarının hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı oluyor. Gerçek araba fiyatlarının çok küçük bir kısmıyla sahip olunacak Matchbox™, herkese kendi maceraları için hayallerindeki arabayı sunuyor.

Benzer Konular

Matchbox, kampanyayı hayata geçirmek üzere otomobil üreticisi Mercedes-Benz’le ‘Hayalindeki Arabayı Sür’ hareketi ile bir araya geliyor. Her iki marka da hayallerinizdeki otomobile sahip olmanın keyfini ve heyecanını yaşatmak istiyor.

Matchbox™, kampanya kapsamında metal arabaları asıl hallerine geri döndürüyor. Gerçek boyuttaki otomobillerin üretiminde olduğu gibi, Matchbox™’ın modelleri de özenle üretiliyor. Farklı otomobil üreticisi markaların farklı model arabalarının fotoğraf çekimleri yapıldı. Her görselde, ilgili modelin asıl otomobil reklamından esinlenilerek oluşturulan bir kompozisyonu da bulunuyor.

*Fiyatlar sadece Matchbox tekli metal arabalar için geçerlidir. Reklam çalışmalarında kullanılan fiyat (11,99 TL) önerilen perakende satış fiyatıdır. Bu fiyat bağlayıcı değildir ve Matchbox tekli arabalar farklı satış noktalarında farklı fiyatlarla satılabilir.

Bu konularıda İnceleyebilirsin