Klape Ayarlı, Ayrı Değiştirilebilir Emme Boruları

49

MS Motorservice International GmbH ürün programına klape ayarlı 13 emme borusu ekledi. Şimdiye dek hasar durumunda sık sık modülün tamamının değiştirilmesi gerekirken bundan böyle emme borusu, ayrı yedek parça olarak temin edilebilir. Böylelikle yedek parça uzmanı, uygun maliyetli ve çevre dostu bir çözüm sunar.

Emme borusunda hasarın nedeni sık sık karbonlaşmış veya yerinden çıkan klapelerdir. Tahrik modülleri veya manyetik valfler gibi montaj parçaları ise genelde hala tam işler durumdadır. Motorservice’in yeni emme borularıyla artık sadece arızalı ünite değiştirilebilir ve kalan üniteler kullanılmaya devam edilebilir. Motorservice ayrıca bazı emme boruları için yedek parça olarak elektrikli tahrik modülleri gibi uygun montaj parçalarını da sunar. Böylece uygun maliyetli bir onarım mümkündür. Yeni eklenen ürünler, çevre dostu olma bakımından da mantıklı bir alternatiftir. Buna ek olarak plastik emme boruları OE spesifikasyonlarına göre geliştirilmiştir ve böylelikle magnezyum ve alüminyumdan üretilmiş emme boruları yelpazesini tamamlar.

Atölye için kalite

Motorservice, Rheinmetall Automotive’in satış sonrası faaliyetleri için satış organizasyonu olarak sunduğu ürünlerin büyük bir kısmını doğrudan aralarında başkalarının yanı sıra Kolbenschmidt ve Pierburg bağlı kuruluşlarının da yer aldığı kendi şirketler grubundan temin etmektedir. Böylelikle dünya genelinde faaliyet gösteren yedek parça uzmanı, büyük ve uluslararası otomobil tedarikçisinin bilgi birikimine sahiptir. MS Motorservice International GmbH, ürünleriyle bağımsız atölyelere en yüksek kalite ve inovasyon özellikleriyle hizmet verebilmektedir.