Kia Sportage: Güçlü Performans ve Zengin Donanımın Adı

Kia'nın popüler SUV modeli Sportage; geniş bagaj hacmi, güçlü performansı ve zengin donanım seçenekleriyle dikkat çekiyor. Sportage, geniş ailelere ve SUV tutkunlarına da yeni maceralar yaşatıyor.

Kia Sportage, 150 beygir gücünde 1.6 litrelik hibrit/benzinli motor ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla güçlü bir performans sunuyor. Bu motor seçeneği, hem çevik bir sürüş deneyimi sunarken hem de yakıt ekonomisiyle dikkat çekiyor. Otomatik şanzıman, sürücülere konforlu bir kullanım sağlarken hibrit motor teknolojisi de çevre dostu bir tercih olmasını destekliyor.

KİA SPORTAGE

Geniş Konfor Alanı

Ön koltukların arka tarafında bulunan koltuk ayarlama tuşları ile rahatlığa ulaşmak daha kolayken yine arka koltukta bulunan kol dayama özelliğinde bardak ekleme alanın olması da konfor alanını genişletiyor. İki parçalı ve geniş sunroof özelliği de dikkat çekiyor.

KİA SPORTAGE

591 Litrelik Bagaj Hacmi

Kia Sportage’in bagaj hacmi geniş ailelerin ihtiyaçlarına hitap ediyor. 591 litrelik bagaj hacmi, büyük alışverişlerden aile tatillerine kadar birçok kullanım senaryosuna uygun bir alan sunuyor.

KİA SPORTAGE

360° Kamera

Direksiyon ısıtma, koltuk ısıtmanın yanı sıra soğutma özelliği ile de öne çıkıyor. 12W kablosuz şarj ile de müşterilerine şarj olanağı sağlıyor. Kör nokta uyarı sistemi, navigasyon tabanlı hız sabitleyici, sürüş asistanı ve 360 derecelik kamera gibi özellikler de bu araçta karşımıza çıkıyor. Sinyallerde kamera özelliği devreye giriyor ve sinyal yönünde aracın arka yönü ekrana yansıyor. Kia Sportage kullanıcısına sağladığı özelliklerle bir kez daha ön plana çıkıyor.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin