Futurmotive’23 Elektrikli Araçlara Geçiş ve Aftermarket Expo & Konferansı: Gelecek BURADA…

Autopromotec, 16-18 Kasım 2023 tarihleri arasında, Bologna İtalya’da Futurmotive’23 Elektrikli Araçlara Geçiş ve Aftermarket Expo ve Konferansı ismiyle, yeni bir etkinlik düzenliyor. Avrupa’nın, 2023 yılında elektrikli araç teknolojileri ve aftermarket sektörünü bir araya getiren tek etkinliği olan Futurmotive'23, otomotiv endüstrisindeki yeni mobilite ve çevresel dönüşüm ile ilgili teknolojileri ön plana çıkarırken, aftermarket sektörüne dönük, arz talep buluşmasını gerçekleştirmek adına eşsiz bir fırsat sunuyor.

Avrupa’da otomotiv endüstrisinin kalbi sayılan Bologna’da yapılacak etkinlik, İtalya Ticaret Ajansı(ICE) ve Italya Dışişleri Bakanlığı tarafından destekleniyor. Avrupa pazarında, başta Türkiye olmak üzere, Almanya, Fransa, İngiltere ve Kuzey Avrupa Ülkelerinin yanısıra A.B.D, Japonya, İsrail ve Güney Kore temsilcileri katılacak. Etkinliğe, Elektrikli araç ve e-mobilite pazarında çalışan üreticiler, temsilciler, birlikler ile aftermarket sektör firmaları, üretici, temsilci ve heyetlerin katılımı bekleniyor.

Futurmotive’23, elektrikli araçlar için özel olarak düzenlenmiş Avrupa’nın tek expo ve konfreransı olma özelliğe sahip olacak. Tüm sektör temsilcileri, yenilik firmaları, araştırmacılar, teknoloji uzmanları ve kurumlar, enerji sürdürülebilirliğinin yeni rotalarını belirlemek için Futurmotive’23 Elektrikli Araçlara Geçiş ve Aftermarket Expo ve Konferansında yer alacaklar. 3 gün sürecek uluslararası etkinlikte sadece yeni nesil enerji tesisleri, alternatif yakıtlar ve hammadde tedariği değil, aynı zamanda altyapı ve akıllı şehirler, bilgisayarlı araç bakımı için insan-makine ara bağlantısı, büyük veri yönetimi, siber güvenlik, iş modellerinin dönüşümü, işgücü piyasası ve aftermarket sektörü de yer alacak…

Bu konularıda İnceleyebilirsin