febi Üç Markanın Yıldönümlerini Frankfurt’ta Kutladı

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, şirketin ve markalarının yıldönümlerini Automechanika 2014’te kutladı.

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, bilstein Group şemsiyesi altındaki marka yapılanmasını Automechanika 2012’de tanıtmıştı. O günden bu yana febi, SWAG and Blue Print markaları uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdürüyor. Bu yıl 16-20 Eylül’de Automechanika Frankfurt’da Bilstein grup çatısı altında birçok markasının yıldönümü kutladı.

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, fuarda kapsamlı ürün ve hizmetlerinin sunumuyla birlikte şirketin 170. yıldönümünü de kutladı. Önde gelen otomotiv yedek parça üreticisi kurulduğu 1844 yılından beri aile şirketi olarak varlığını sürdürüyor.

Sadece febi değil, bilstein Grup çatısı altındaki diğer iki markanın da yıl dönümleri kutlandı. Bu iki markadan SWAG’ın 60. yılı kutlanırken, Blue Print’in de 20. kuruluş yıldönümü kutlandı. Böylece bilstein Group için müşteri ilişkileri ve iş ortakları ile edindiği deneyimin toplamda 250 yıllık bir zamana ulaştığı da söylenebilir.

Bilstein Grup dünya çapında 1.650 çalışanıyla 140 ülkede ürün ve hizmet sağlıyor. Grup 18 deniz aşırı ofisiyle 16 merkezde, uluslararası önemli pazarlarda temsil ediliyor ve toplam kapasitesi 103.000 m2 olan 14 lojistik merkezinden koordine ediliyor.

Ürün grubunda tüm taşıtlar için 47.000’den fazla farklı yedek parça barındırıyor. Bunlar özel araçlar, kurulum yardımcıları, teknik bilgi, modern katalog ve parça arama medyası ve atölye personeli için eğitim kursları ile destekleniyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin