bp’den Ekim ayı boyunca her hafta bin kişiye bin TL’ye varan akaryakıt hediye

Türkiye’de 700’ü aşkın istasyonuyla hizmet veren  BP, müşterilerine BP Club sadakat programı ile avantajlar sunmaya devam ediyor. 5 Ekim – 1 Kasım 2020 tarihleri arasında dört hafta boyunca sürecek kampanyada, her hafta yapılacak çekilişlerle BP Club üyeliği ile yakıt alan 20 kişi bin TL, 80 kişi 500 TL ve 900 kişi 100 TL’lik yakıt hediyesini çekilişle kazanma fırsatı yakalıyor. BP Club Sadakat Programı sistemine kayıtlı üyeler, her 100 TL’lik benzin, dizel veya otogaz alımları için otomatik olarak bir çekiliş hakkına sahip olacak.

BP Club Sadakat Programı üyesi olmayanlar da kampanyaya katılmak için cep telefonlarından SMS ile kayıt yaptırıp kart taşımak zorunda olmadan BP Club’ın ayrıcalıklar dünyasına dahil olabilecekleri gibi,   istasyonlardan herhangi bir ücret ödemeden BP Club kartlarını alarak üye olabilirler.

Benzin, dizel ve otogazdan oluşan akaryakıt ikramiyesi kazanan müşterilerin ödülleri, sistemde kayıtlı BP Club Card üyelikleri üzerinden yüklenecek. BP Club Card programına kayıtlı GSM numaralarına ya da kart numaralarına yüklenen hediye yakıt puanlar, yine BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek. Ekim ayı boyunca dört dönem olarak düzenlenen kampanyadan kazanılan yakıt puanlar 15 Mart 2021’e kadar harcanabilecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin