Automotive Report 2020 yayınlandı

Otomotiv Yenileme Pazarı'nın dijitalleşmesini şekillendiren stratejisinin bir parçası olarak TecAlliance, Automotive Report 2020'yi yayınladı. Bu yeni yayın, pazar ile ilgili her zamankinden daha kapsamlı bilgiler sunuyor. İlk kez 1991 yılında tanıtılan vehicles in operation (Dolaşımdaki araç parkı, VIO) ve OE servisleri, meşhur bilgi kaynakları haline geldi. En son yayın, uluslararası otomotiv yenileme pazarında uzun vadeli başarı sağlamak için derin bir veri analizi sunuyor.

56

Automotive Report 2020 – TecAlliance, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geleceği nasıl inşa ediyor?

Genel Yayın Yönetmenimiz Bernd Meijers “Automotive Report, mevcut küresel piyasa durumunun resmini çizmek için Global Registration Vehicles in Operation’dan (küresel tescilli araç parkı) türetilmiştir”, şeklinde açıklıyor. “Bu yılın raporu için gelişmiş makine öğrenimi algoritmaları, VIO verilerini oluşturma sürecinin en önemli konusudur. Küresel kaynaklardan elde edilen toplu veriler, orijinal ham verileri çeşitli motorlu taşıt tablolarına dikkate değer bir hassasiyetle otomatik olarak bağlayan yapay zeka (A.I.) araçlarına konulur. İlk sonuçlar yapay zeka araçlarının, pazarda bilinen küresel motorlu taşıt tablosuna karşı mümkün olan en iyi haritalamayı sağladığını gösterdi — işte TecAlliance, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geleceği bu şekilde inşa etmektedir.

Ürün Sahibi Robbert Lasoe daha detaylı bir açıklama sunuyor: “Buna ek olarak veri şeffaflığı, TecAlliance’ın karşılaştığı zorluklar ve bu zorluklarla nasıl başa çıktığı konusunda fikir vererek yeni bir seviyeye taşınır. Örneğin bu yazı yazılırken TecAlliance, müşterilerine TecAlliance’ın kaynaklarının her birinden hangi veri alanlarını aldığını tam olarak anlatan bir kaynak kalite belgesi hazırlamaktadır.”

TecAlliance, belirli alanlarda çoklu deneyime sahip veri uzmanlarının küresel veri bilgisini ve Meksika, Brezilya, Asya ve Kuzey Amerika’daki bağlı kuruluşlarının kendi piyasalarında dolaşan taşıtlarla ilgili bilgi birikimini eşleştirmiştir. Automotive Report 2020, bu harika ekip çalışmasının ürünüdür.