Automechanıka İstanbul’a Basbug Group Damgası

Otomotiv satış sonrası sektörünün Türkiye’de ve globalde en önemli buluşma noktalarından biri olan Automechanika fuarının İstanbul ayağı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Bu yıl 50’inci yılını kutlayan sektör lideri Basbug Group, Başbuğ Oto Yedek Parça, BSG, Goodyear ve Nerex markaları ile fuarda yerini aldı. Aynı zamanda sektör liderlerini buluşturan uluslararası kuruluş TEMOT da fuarda Basbug Group ile birlikte konumlandı.

Uzun yıllardır otomotiv satış sonrası sektörünün buluşma noktası olan, Türkiye ve globalin en önemli fuarlarından İstanbul Automechanika, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 50 yıllık geçmişi, bünyesinde barındırdığı yedi markası ve uluslararası faaliyetleri ile Türkiye’de Otomotiv satış sonrası sektörünün lider firmalarından Basbug Group, Başbuğ Oto Yedek Parça, BSG Auto Parts, Goodyear Car Accessories ve Nerex Akıllı Oto Servisi markaları ile uluslararası fuarda yerini aldı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Basbug Group, tedarikçileri, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile bir araya geldi.

Basbug Group ve TEMOT/TATCOM Bir Aradaydı

Küresel devleri bir araya getiren organizasyonda 35 ülkeden 1450 katılımcı firma katılırken, pazarın uluslararası lider kuruluşlarından TEMOT ve yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren TEMOT’un Türkiye ayağı olan TATCOM, fuarda Basbug Group ile bir arada konumlandı.

Automechanika’da 50’nci Yıl Coşkusu

Bu yıl 50’nci yılını bir dizi organizasyon ve etkinlik ile kutlayan sektörün lider firmalarından Basbug Group, İstanbul Automechanika fuarını da özel bir davete dönüştürdü. Basbug Group standında 50’nci yıl şerefine misafirler premium konseptte ağırlandı. Ayrıca, Basbug Group, 50 yıllık geçmişini standında yayınladığı iki farklı 3D animasyon videosu ile ziyaretçilere sundu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin