Zaman Hiç Bu Kadar Zarif Olmadı

Dünyanın en ince saati EDOX Grand Ocean Ultra Slim Türkiye’de…“Klasik saat” sevenler müthiş bir saat deneyimiyle karşılaşmak üzere. Saat denince akla ilk gelen markalardan biri olan İsviçreli EDOX’un son gözdesi Grand Ocean Ultra Slim görenleri hayrete düşürüyor.

Sadece 1,4 mm inceliğindeki makinası ile ‘Dünyanın en ince takvimli saati’ olma özelliğini elinde bulunduran Grand Ocean Ultra Slim teknik detaylarıyla da şaşırtıyor.

1998’den beri Dünya’nın  ‘en ince takvimli saati’ unvanını koruyan Grand Ocean serisi yenilenen son modelindeki artılarla saat tutkunlarının da favorisi konumunda.

41 mm çapındaki kasaya sahip olan Grand Ocean Ultra Slim’in içinde Dünyada sadece Edox saatlerinde bulunan 27000 calibre (1.4 mm kalınlığında) makine mevcut. Bunun yanı sıra Yansıma yapmayan ve çizilmeyen Anti- reflective safir kristal cama da sahiptir.

Bunların dışında 50 metre su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra siyah kauçuk kayışı ve şık tasarımıyla klasik saat sevenlere hitap eden Grand Ocean Ultra Slim, Türkiye’de de satışa sunuldu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin