Yılın Düğünü İçin Visconti

Monaco Prensi Albert için masal gibi bir düğün gerçekleştirildi. Yılın düğününün artık şaheser bir de kalemi var.

Dünyanın gözü kulağı 1-2 Temmuz tarihleri arasında Monaco’daydı. Monaco Hükümdar Prensi Albert II ve Charlane Wittstock’un düğünü tüm dünyanın odaklandığı bir tören oldu.

Asillerin düğünü için asillerin tercihi Visconti çok özel bir kalem üretti. Yılın düğünü için yalnızca 388 adet üretilen Visconti’nin özel kalemi eşsiz bir şaheser olma özelliğini taşıyor.

Grimaldi hanedanının karakteristik paylaşımcılık, cömertlik ve dayanışmacılık geleneklerinin sembolü olarak, soylu çiftin en güzel günlerinin anısına Floransa Visconti atölyeleri tarafından tasarlanan, 388 adet ile sınırlı, özel ve sadece el yapımı işçilik ile üretilecek bir hatıra seriye karar verdi. Özel sipariş ile dağıtımı gerçekleşecek bu serinin tüm geliri, yeni evliler tarafından seçilen hayır kurumuna verilecek.

Zarif ve rafine sembolleri ile Monaco Tacını andıran bu hatıra kalem, Monaco ve Floransa ortak gelenek değerleri ile modern teknolojinin en iyi noktada buluşturan nadide bir eserdir. Sonuç bu zanaatın kusursuz güzelliği ile zenginleştirilmiş mükemmel bir yazım enstrümanıdır.

Teknik Kimliği

Fildişi renkli organik reçine üzerine, Sterling gümüş el yapımı telkari sanatı ve 18kt Pembe Altın kaplama ile 23Kt. Palladium uç

Çift Rezervuar Power Filler dolum sistemi

Kabartmalı resmi nikah logosu ile inci beyaz lake kaplamadan, el yapımı masif ahşap kutu

Sınırlı sayıda üretilen 388 adet limitli dolma kalem / rollerball.

Bu konularıda İnceleyebilirsin