Yiğit Akü, Automechanika İstanbul’da İnovatif Çözümleriyle Geleceğin Vizyonunu Tanıttı!

Yiğit Akü, Türkiye'nin uluslararası otomotiv endüstri fuarı olan Automechanika İstanbul'da, inovatif çözümleriyle geleceğin vizyonunu tanıtarak, güçlü performansı, dayanıklılık ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkan ürün gamında sektörün nabzını tuttu. 

Yiğit Akü, Automechanika İstanbul’da İnovatif Çözümleriyle Geleceğin Vizyonunu Tanıttı!

Automechanika İstanbul’da yerini alan Yiğit Akü, nitelikli ürünleri ve teknolojik yenilikleriyle sektöre önemli katkı sağladı. Yüksek inovasyonla geliştirilen üstün nitelikli ürünleri arasında, EFB teknolojisiyle üretilen Stop-Start aküler, endüstriyel alanda kullanılan jel aküler ve elektrikli araçlara özel lityum aküler ile sektöre alternatif ve eşsiz yenilikler sunarak, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Akü ihtiyaçlarına çözüm sunma konusunda öncü bir rol üstlendi.

Yüksek yatırım gücü, uluslararası fuar katılımları ve sektördeki başarıları ile adından söz eden Yiğit Akü, çözüm odaklı yaklaşımı, güçlü inovasyon girişimleri, Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarıyla sektördeki liderliğini gözler önüne serdi. Fuar kapsamında geliştirdiği yenilikler ve verimli enerji depolama teknolojileri ile çevre dostu üretim yöntemlerini sektörle buluşturan Yiğit Akü, sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Yiğit AKÜ AUTOMECHANIKA

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak 5 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracat yaparak hem ülkemizde hem de uluslararası arenada başarılı bir yükseliş sergilemeye devam eden Yiğit Akü, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve sürekli gelişen alt yapısıyla akü sektöründe başarıları ile adından söz ettiriyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin