Yeni Mitsubishi L200, Transanatolia’nın Ulaşım Sponsoru Oldu

Meraklılarının heyecanla beklediği ve bu yıl 22 – 29 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 5. Transanatolia Rally Raid’in ulaşım sponsoru Yeni Mitsubishi L200 oldu.

Yılın 2. yarısında Türkiye pazarına sunulacak olan Yeni Mitsubishi L200’ün ulaşım sponsoru olduğu 5. Transanatolia Rally Raid, 22 – 29 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Transanatolia ralli motosikletleri, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin katılımıyla; zorlu toprak, çamur ve su geçişlerinden oluşan parkurda, tam 7 gün sürecek. Türkiye’nin ilk “rally raid”i olma özelliğini taşıyan Transanatolia Rally Raid’e Yeni Mitsubishi L200’ler ulaşım sponsoru olarak destek verecek.

Benzer Konular

Transanatolia, Ankara’dan verilecek start ile Tuz Gölü, Kapadokya, Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars, Giresun, Tokat ve Yozgat’tan geçerek, yine Ankara’da sona erecek. Yaklaşık 2800 km’den oluşan parkuru tamamlamak için günlük ortalama 300 km uzunluğundaki etapların geçileceği ralli raid’te yerli ve yabancı katılımcılar eşsiz bir deneyim yaşayacak. Yeni Mitsubishi L200 de bir hafta sürecek bu heyecan fırtınasındaki yerini alarak, Transanatolia katılımcılarının yanında olacak.

Mitsubishi Motors, Yeni L200’ü pick-up kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdi. 150 ülkede satışa sunulması planlanan 5. nesil L200, Avrupa ve Türkiye’de yılın 2. yarısında satışa sunulacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin