Yeni KTM Supersport Motosikletler Görücüye Çıkıyor

KTM’nin yeni supersport motosikletleri KTM RC125, KTM RC200, KTM RC390 modellerinin tanıtım etkinliği 28 Eylül tarihinde Vialand İstanbul’da gerçekleşecek.

Katılımcıların yeni KTM RC modellerini inceleme ve test etme imkânı bulabilecekleri etkinlikte ayrıca dünyaca ünlü KTM gösteri sürücüsü ROK BAGOROS, Türkiye’deki KTM RC modellerinin tanıtımı için hayranlarıyla buluşacak. Rok Bagoros, gün boyunca yapacağı nefesleri kesen gösterilerle izleyenleri büyüleyecek.

28 Eylül Pazar günü yapılacak etkinlikte katılımcılar, KTM RC modellerini inceleme, test etme ve Rok Bagoros’un gösterisini izleme fırsatı bulacaklar. Vialand Açık Otoparkta saat 13.00’de Rok Bagoros gösterisiyle başlayacak olan etkinliklerin ilk bölümü tüm motorsporları hayranlarına açık olarak gerçekleştirilecek.

Etkinliklerin ikinci bölümü de yine 28 Eylül Pazar Rok Bagoros, Saat 16.00 ve 17.30 da Vialand Tema Park Şelale Sahnesinde iki ayrı gösteri olarak gerçekleştirecek. Temapark’taki etkinliğe katılacak motorsporları hayranlarının Temapark Şato önündeki KTM standına gelerek indirimli Tema Park girişi için KTM kuponlarından almaları gerekmektedir.

Bu konularıda İnceleyebilirsin