Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş 20. Yaşını Kutladı

1994 yılından bu yana hizmet veren Volkswagen Yetkili Satıcısı ve Servisi Tamaş, 20. yaşını müşterileriyle birlikte kutladı.

Volkswagen Binek Araç ve Volkswagen Ticari Araç markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerinin sunulduğu tesis, showroom ve mekanik atölyeler, kaporta, boya atölyeleri, orijinal parça satış, VDF (Volkswagen Doğuş Finans), idari ve sosyal birimleriyle her anlamda müşteri beklentilerine mükemmel şekilde cevap veriyor.

20 yıl önce toplam 4 personel ile hizmet vermeye başlayan Tamaş, İsmail Çam, Mehmet Ali Çam ve Hasan Hüseyin Çam tarafından Aksaray’da 100 metrekarelik geçici satış alanı ve Rami’deki geçici servis alanıyla kuruldu. Şimdi Bakırköy’de 200 çalışanıyla, otomotiv ile ilgili tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılıyor.

Başarı ve ödüllerle geçen 20 yıl
20 yıl önce ilk kurulduklarında sadece satış ve satış sonrası hizmetleri verdiklerini ifade eden İsmail Çam, her geçen yıl gelişip büyüdüklerini ifade etti. Günümüzde satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra DOD markası altında ikinci el araç alımı ve satımı, oto kuaför hizmetleri, araç alımında VDF Kredisi sağlanması, sigorta hizmetleri ve orijinal parça satışı gibi birçok konuda uzmanlaştıklarını vurgulayan İsmail Çam, 20 yıl boyunca kurumsal çalışma, kurum içi eğitimler ve en önemlisi müşteri odaklılık neticesinde büyük başarılara imza attıklarının altını çizdi. Tamaş’ın 2011 yılında Volkswagen A.G tarafından Servis Kalite Ödülü’ne layık görüldüğünü; ayrıca boya atölyesinin de Alman firma BASF tarafından yüksek kalite nedeniyle dünyada örnek atölye olarak gösterildiğini de ifade etti.

20. yıla özel fırsatlar
Tamaş’ta 20. yıla özel etkinlikler kapsamında indirim ve hediye fırsatları sunuluyor. 2015 yılının ilk günlerinden itibaren, satış sonrası hizmetlerde, sıfır ve ikinci el araç satışlarında ve oto kuaför hizmetlerinde işlem sıra numarası veya iş emri numarası “20” ile biten müşteriler, çeşitli indirimler ve hediyeler kazanacak. Ayrıca uzun yıllardır Tamaş’tan hizmet alan araç sahipleri de servis hizmetlerinde özel sürprizlerden ve fırsatlardan yararlanacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin