VLC ATELIER ile Defender’lar Kişiye Özel Tasarımla…

Zamansız ve ikonik bir otomobil olan Land Rover Defender’ı, kişiye özel tasarımlarla tutkunlarına yeniden sunan VLC ATELIER, kullanıcılarına dünyada özel ve tek olmanın ayrıcalığını da beraberinde yaşatıyor.

VLC ATELIER İLE DEFENDER’LAR KİŞİYE ÖZEL TASARIMLA…

Zamansız ve ikonik bir otomobil olan Land Rover Defender’ı, kişiye özel tasarımlarla tutkunlarına yeniden sunan VLC ATELIER, kullanıcılarına dünyada özel ve tek olmanın ayrıcalığını da beraberinde yaşatıyor.

Kişiye özgü tasarım, donanım ve aksesuarla sıfırdan ve şasiden itibaren Defender üreten VLC Atelier, alışıla gelmiş bir otomobil üreticisi değil; ikonik tasarıma sahip bir otomobil ve yaşam tarzı markası olarak kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geçmişin ruhunu modern dünyada yaşatmayı hedefleyen VLC Atelier ile “Yeniden Doğuş” hikayesine tanık olmak sizi de karşı konulmaz bir heyecanla kaplayacak. Bağımsız ve özgür deneyimlerle, otomobil tasarımında fark yaratan yenilikler sunan VLC Atelier’ın sahip olduğu inovasyon gücü, yenilikçi bakış açısı ve yaratıcı tasarımlarıyla size bir otomobilden çok daha fazlasını vadettiğini showroom ziyaretinizde siz de göreceksiniz.

Paha Biçilmez Defender’ınızın Fiyatını Siz Belirleyin

Ataşehir’de 2000 m²’den büyük tasarım ve üretim tesisine sahip olan VLC Atelier, sadece otomobil tasarımlarında değil, showroom’unda da ezberleri bozuyor. “Country” konseptiyle dizayn edilen showroomda aracınızı tasarlarken aynı zamanda hayalini kurmaktan kendinizi alamayacaksınız.  Otomatik veya düz vites, klasik veya puma torpido, station vagon veya double cap kasa ve daha pek çok seçeneğin sunulduğu tasarım aşamasından sonra seçtiğiniz özellikler ve donanımlarla aracınızın fiyatını siz belirleyeceksiniz.

Kronos x Minerva ve Çok Daha Fazlası

Tasarladığı Defender’ların ruhuna ve temsil ettiği karakterlere uygun isimler veren VLC Atelier’dan teslim aldığınız aracınızın size de aynı duyguları yaşattığını hissedeceksiniz.

1987 yapımı station wagon Land Rover Defender 110’un Kronos olması elbette bir tesadüf değil. Zamanı yaratan ve zamanlarda seyahat ettiği söylenen Kronos 1987’de üretildiği ilk günkü ruhu ve usta ellerde baştan sona şekillenen bugünkü haliyle sizi gerçekten zaman yolcuğuna çıkaracak. Günümüz teknolojisiyle sahip olduğu donanım ve konforla birlikte otomatik vitesi, kliması, elektrikli ön camları, soğutmalı fren diskleri, 16 inch çelik jantları, led far seti, stereo müzik sistemi ve çok daha fazlasıyla Kronos’tan daha keyifli bir zamanda yolculuk macerası yaşayamayacağınıza eminiz.

Bilinmeyene yolculuğun cazibesiyle çıkılacak olan macerada özgürlüğünüze doğru attığınız her adımda kalp atışlarınızı biraz daha hızlandıracak olan Minerva ise 1993 yılından çıkıp geliyor günümüze. Roma mitolojisinde bilgeliği temsil eden savaş tanrıçasıyla yolculuk şansını elde etmek, el işçiliğiyle şekillenmiş, kişisel zevklerinize uygun tasarlanmış bir Minervayla yollarda olmak, gerçek bir Defender tutkununun sahip olabileceği bir ayrıcalık.

Karbon Nötr Projesine Uluslararası Sertifika

Dünyada özel ve tek olmanın ayrıcalığını yaşatırken doğa için farkındalık sağlamaya yönelik çalışmalarıyla da ilkeli ve hassas davranan VLC Atelier, doğal kaynaklara saygı çerçevesinde ürettiği araçların kullanımından doğan karbon ayak izini sıfırlamayı başardı. Yaptığı inovasyon çalışmalarının karşılığını Kronos ve Minerva için kullanım sırasında CO2 emisyonu (karbondioksit) tasarrufu sağlayarak alan VLC Atelier, ilk defa 40 ton CO2 emisyonu tasarrufu sağlamayı başardı.

Karbon ofset projeleri için küresel ölçekteki en titiz ve itibarlı sertifika programı olarak kabul edilen Gold Standard’tan aldığı sertifika ile bir ilke imza atan markanın çalışmaları bununla da sınırlı değil.

Doğaya Saygılı Tasarım

Atıkların geri dönüştürülmesiyle elde edilen kumaş ve derilerden tasarlanmış VLC Atelier Barrus Edition’ı tasarlayıp üreten VLC Atelier, iklim krizi hakkındaki sorunların gündemde olduğu bu zamanlarda farkındalık kazandırmak üzerine yaptığı çalışmalarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Çevre dostu, sürdürülebilir bir toplum yaratma hedefiyle teknolojiyi, modayı ve kusursuz el işçiliğini buluşturan VLC Atelier, çalışmalarını ürettiği yeni araçlarda da geliştirerek sürdürüyor.

Yeniler…

Sırada Aeon ve Gaia var. Mitolojide temsil ettiği özellikleriyle araçlara karakter ve ruh katacak olan bu Tanrılar ile defenderların reenkarnasyonlarına tanık olacağız. Üretimi devam eden Apollon ise büyük merak konusu. Mitolojide temsil ettiği müziğin, sanatların, Güneş’in, ateşin ve şiirin tanrısı olarak bilinen Apollon’u 1987 yılı Defender ile buluşturmaya hazırlanan VLC Atelier yöneticileri henüz detayları sır gibi saklasa da adıyla ve ruhuyla özdeşleşen bu ikonik aracın sahibinin de aynı ruha ve karaktere sahip olduğunu söylemekle yetiniyor şimdilik.

Uzun ömürlülüğü, tutarlılığı ve evrensel mükemmelliği VLC Atelier’ın tasarımı olan Defender’lar ile yaşama ayrıcalığını kendinize hediye edin! Karakterinizle ve ruhunuzla bir bütün olacak tasarımlar için VLC Atelier’ın sıra dışı dünyasıyla muhakkak tanışın.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin