“Uzmanından Fren Sistemleri”

Otomotiv endüstrisinde lider fren sistemi tedarikçisi olarak bilinen HELLA PAGID, 60 yıllık fren uzmanlığına dayanan tecrübesi ile Audi, BMW, Porsche, Mercedes ve Volkswagen gibi önde gelen otomotiv üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

“Uzmanından Fren Sistemleri”    

HPBS’nin sunduğu yüksek kaliteli ürünler arasında; balata, disk, kaliper, kampana, el fren balatası, fren merkezi, fren hortumu, balata fişi, balata spreyi, montaj macunu ve fren hidrolikleri dâhil olmak üzere birçok ürün bulunmaktadır. Sayısı 14.000’i aşan fren bileşenlerinin tamamı orijinal ekipman kalitesinde tasarlanmış ve üretilmiştir.

HPBS’nin ürün gamı ECE R90‘ın yasal gerekliliklerini karşılamaktadır. HPBS’nin tüm ürünleri kendi bünyesinde düzenli olarak test edilmektedir. HPBS; güçlü frenleme teknolojisi, geniş ürün ağı, yüksek performans ve kalitesi ile birlikte çok geniş bir kapsamda hizmet sunmaktadır.

HPBS’nin, özellikle servisler arasında popüler olmasının bir diğer sebebi de; fren uzmanlarına servis dostu olarak en iyi teknik hizmeti sunmaya önem vermesidir. Örneğin, bakım ve montaj ile ilgili teknik bilgiler ve notlara hella.com/techworld/ adresinden ulaşabilirsiniz. HELLA Tech World servis portalı, en yeni teknik verileri, pratik eğitimleri ve uzman desteği için bir yardım hattını içeren geniş kapsamlı bilgiler sunmaktadır.  Online parça kataloğu “BrakeGuide” ise Otomotiv sektörü profesyonellerinin aradıkları ürünü hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmesine imkân sağlamaktadır. BrakeGuide için ise brakeguide.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Otomotiv yedek parça için önemli olan ürün bulunabilirliği konusunda da HPBS’ye güvenebilirsiniz. Neredeyse %100’lük kapsam alanı ile birlikte HPBS sizlere eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin