Ustalar Motor Yağı Teknolojisini Mobil Delvac 1™ ile Takip Ediyor

Mobil Oil Türk A.Ş’nin ustaların yeni motor ve yağ teknolojileri ile Mobil Delvac™ motor yağları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeleri için 2010 yılında başlattığı program 5. yılında da devam ediyor.

Programın başlangıcından bu yana Türkiye’nin tüm bölgelerinde 2.000’in üzerinde nokta ziyaret edilerek 10.000’den fazla ustaya eğitim verildi. 2014’ün ilk altı ayında 2.400’den fazla sayıda ustaya ulaşan Mobil Delvac Eğitim Ekibi, yıl boyunca Usta Eğitim Programına çeşitli illerde devam edecek.

2010 yılında ustaların yeni motor ve yağ teknolojileri ve Mobil Delvac motor yağları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları amacıyla “Usta Eğitim Programı”nı başlatan Mobil Oil Türk A.Ş. programın 5. yılında tüm Türkiye’de binlerce ustaya ulaşmaya devam ediyor.

Usta Eğitim Programı çerçevesinde Mobil Delvac 1™ eğitim ekibi, sanayi siteleri, tamir atölyeleri, servisler, araç filoları ve madenleri ziyaret ediyor. Buralardaki ustalar, bulundukları noktaya gelen tam teçhizatlı Mobil Delvac 1 kamyonu içinde motor teknolojileri ve motor yağları eğitimi alıyorlar.

Eğitimler aşağıdaki başlıklar altında veriliyor;

Yeni motor ve yağ teknolojileri,

Yakıt verimliliği,

Doğru motor yağı seçiminin önemi,

Mineral motor yağlarına kıyasla sentetik yağların avantajları,

Mobil Delvac ürün gamı

 

Mobil Delvac ve Mobil Delvac 1 motor yağlarının uzun motor ömrü, uzun yağ ömrü, gelişmiş motor koruması ve yakıt tasarrufu potansiyeli gibi üstün özellikleri ustalara görsel desteklerle anlatılıyor.

Bu yılın ilk altı ayında 400 noktada 2.400’den fazla ustaya eğitim verildi. Bütün yıl sürecek eğitim programı ile Türkiye’nin her yerinde binlerce ustanın Mobil Delvac yağlarının üstün özellikleri ve gelişmiş teknolojisi hakkında bilgilendirilmesi hedefleniyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin