Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Ekspertiz Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor!

Sektöründe lider olan ve her geçen gün hizmet kalitesini daha da artırmayı hedefleyen Umran Oto Ekspertiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başaran bir hizmet anlayışına sahip.

Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Ekspertiz Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor!

Kurulduğu günden bu yana oto ekspertiz sektöründe, eğitimli, uzman kadrosu, yaygın hizmet ağı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla Umran Oto Ekspertiz, ikinci el oto alım-satımlarındaki güvenilirliği sağlamak adına öncü marka olmaya devam ediyor.

Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri, Türkiye geneline yayılmış TSE-HYB belgesine sahip bayilerinde, TS-13805 Standartları ile İkinci El Taşıt Alım Satım Yönetmeliği esaslarına uygun olarak hizmet vererek sektörün en büyük ve en güvenilir temsilcilerinden biri haline gelmiştir.

Conta kaçak testi

Ekspertiz Sektörünün Öncüsü

Oto ekspertiz hizmetlerinde en yüksek standartları benimseyen Umran Oto Ekspertiz, teknolojik alt yapısı, donanımlı şubeleri ve uzman personeli ile birlikte aracın motorundan fren sistemine, elektrik donanımından kaporta aksamına kadar pek çok nokta inceler.  Tüm bu hizmetlerin sonucunda aracın genel durumu hakkında garantili bir rapor oluşturulur.  Conta kaçak testi, hasar, kilometre ve borç sorgulama hizmeti de Umran Oto Ekspertiz tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Umran Oto Ekspertiz Kurucusu Fatih Özer; Türkiye’nin ilk kurumsal oto ekspertiz firması olarak hizmet vermeye başladığımız ikinci el oto alım-satım hizmet alanında kısa sürede en fazla tercih edilen markalardan biri konumuna geldik. Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri, marka ve model fark etmeksizin, farklı yaş ve kilometrede 2 milyona yakın araca tarafsız ve garantili ekspertiz raporu üreterek sektörde en fazla araca hizmet veren, alıcı ve satıcının her iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ekspertiz firması durumundadır. İlkelerimiz doğrultusunda araç alım-satımı ve bakımı yapmıyoruz. Yalnızca araç alıcısının sağlıklı karar verebilmesi için araçta bilinmesi gereken Motor-Mekanik, Kaporta-Boya, alt ve iç kontroller, elektrik aksamı, hava yastığı ve elektronik donanım arıza kayıt kontrolleri ile kilometre, hasar kaydı ve geçmiş borç sorgulamaları hizmetlerini veriyoruz.

Conta kaçak testi

Umran Oto Ekspertizden alacağınız garantili rapor, satın alacağınız ikinci el aracın herhangi bir sorunun mevcut olup olmadığının anlaşılmasında ve var olan sorunların daha erken tespit edilerek fiyatlandırılmasında büyük bir önem taşır. İkinci el oto alımlarınızda  detaylı ve doğru bir hizmet sunarak, araç alım satım sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. Savunduğumuz değerler ve etik anlayışı ile Umran Oto Ekspertiz, ekspertiz sektöründe marka olmanın yanı sıra, sektöre yön veren önemli bir kuruluş haline gelmiştir. Türkiye’de ekspertiz sektörünün gelişimine katkıda bulunan Umran Oto Ekspertiz’in sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin