Türk Firmalar Autopromotec 2015’de Gövde Gösterisine Hazırlanıyor

20 – 24 Mayıs 2015 tarihlerinde İtalya’nın Bologna şehrinde 26. kez gerçekleştirilecek olan Autopromotec Fuarı’nda Türkiye’ye özel seminer düzenleniyor. “TÜRK otomotiv endüstrisi ve yabancı firmalar için işbirliği imkanları” başlıklı seminerle konuklara, Türkiye’de gelişmekte olan pazar ve işbirliği imkanları konusunda güncel bilgiler verilecek. T.C Ekonomi Bakanlığı, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, İstanbul Sanayi Odası, Ara Medya, Ayman Gümrük Müşavirliği, Rekor Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.S., Akar Makina Sanayi ve Ticaret A.S. temsilcileri seminerde konuşmacı olarak yer alacak.

Autopromotec Fuarı Marka Müdürü Emanuele Vicentini yaptığı açıklamada “Türkiye’nin onur konuğu olduğu 26. Autopromotec Fuarı bu sene Türkiye’nin gövde gösterisine tanık olacak. UİB tarafından organize edilen Türk Milli Katılımın fuara ciddi anlamda renk katacağını biliyoruz, bu şekilde ziyaretçilerin Türkiye hakkında yıllardır gelen taleplerini de büyük ölçüde cevaplamış olacağız. Türkiye seminerimiz de, Türkiye’ye olan ilgi ve talebin bir sonucu olarak organize edildi” dedi.

Türk Satın Alma Heyeti, 20-22 Mayıs’ta Autopromotec Fuarı’nı ziyaret edecek
Türk otomotiv sanayisinin önde gelen firma temsilcilerinden oluşan satın alma heyeti, Autopromotec’in konuğu olarak, 19-22 Mayıs’ta Bologna’da olacak ve fuarda yeni bağlantılar yapacak. Autopromotec fuarı Türkiye temsilcisi Sancar Consulting Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, Autopromotec Fuarı Türk satın alma heyeti programının sürekli organize edilen bir etkinlik olduğunu ve Türk firmalar tarafından beğeni ile karşılandığını söyledi. Sancar, Autopromotec Fuarının, otomotivde Avrupa’nın yükselen yıldızı Türkiye için, müthiş bir fırsat olduğunu ve fuarın gerek Türk katılımcılar gerekse ziyaretçiler için sayısız yeni iş imkanı sunduğunu söyledi.

Autopromotec fuarı, onur konuğu ülke Türkiye’nin milli katılımı ile, 20-24 Mayıs’ta İtalya Bologna Şehrinde, 26. Kez yapılacak. 30’un üzerinde Türk firmanın katılacağı fuara Türkiye’den yoğun ilgi bekleniyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin