Tur Assist’e Duracell Akü Takviyesi

Türkiye'nin en yaygın hizmet ağına sahip asistans şirketi Tur Assist, Özçete Otomotiv ile yeni bir stratejik iş ortaklığına imza attı. İş birliği kapsamında Özçete Otomotiv’in distribütörü olduğu Duracell aküleri vasıtasıyla, akü bitmesinden kaynaklı yolda kalma sorunlarının önüne geçilecek. Yol yardım hizmetiyle yardıma koşan Tur Assist, ömrünü tamamlayan akülerinin, yüksek performanslı Duracell ile değişimini gerçekleştirerek özellikle kış aylarında önemli bir problem haline gelen akü kaynaklı yolda kalma endişesini tamamen bertaraf etmeyi hedefliyor.

1996 yılından bu yana Türkiye’de asistans sektöründe faaliyet güden Tur Assist, iş birliklerini geliştirmeye devam ediyor. Yılda binlerce yolda kalma vakasına koşarak araç sahiplerinin hayatını yol yardım hizmetleriyle kolaylaştıran şirket, Özçete Otomotiv ile gerçekleştirdiği stratejik iş ortaklığı ile Duracell akülerini sürücülerle buluşturacak.

duracell

Benzer Konular

“Köklü ve yüksek performanslı ürünler geliştiren bir marka”

İş birliği ile daha fazla araç sahibine ulaşabilmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Özçete Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete, “Duracell gibi köklü ve yüksek performanslı ürünler geliştiren bir markayı Tur Assist’in yol yardımı hizmeti vasıtasıyla tüketicilerle buluşturacağımız için çok memnunuz.” açıklamasında bulundu.

Diğer yandan imza törenin konuşan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise “Dayanıklılığı ve uzun ömürlü performansıyla bildiğimiz Duracell markasını, yol yardım süreçlerinde geçici değil, kesin ve kalıcı bir çözüm üreterek araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırma amacıyla tercih ettik. RS Otomotiv Grubu olarak grup şirketlerimizin hizmetlerinde de Duracell ürünlerine yer vereceğiz. Sektörümüze ve sürücülerimize hayırlı olması dileğiyle.” dedi.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin