TRW’nin Tech Corner’ı EPB’ye Odaklanıyor

TRW’nin www.trwaftermarket.com adresinden erişilebilen ücretsiz çevrim içi teknik bilgi kaynağı ‘Tech Corner’, soğuk, ıslak ve buzlu kış günlerinde Elektrikli Park Freni (EPB) sistemini öne çıkarmaya odaklanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Frankfurt’taki Automechanika’da tanıtımı yapılan Tech Corner, düzenli olarak güncellenen ve kullanımı kolay TRW’nin yeni çevrim içi kaynağı. Tech Corner sayfaları; TRW parçalarının onarımı ve montajı konusunda teknisyenlere destek olacak montaj talimatnameleri, adım adım kılavuzları ve kısa video gösterimlerini içeriyor.

Benzer Konular

Elektrikli Park Freni (EPB) sistemi, TRW tarafından fren performansını ve sürücü konforunu geliştirmek üzere icat edildi. EPB halihazırda dünya çapında Renault Scenic, Volkswagen Passat ve Audi A6 modelleri de dahil olmak üzere 30 milyondan fazla arabada kullanılmakta. EPB’nin 2015 itibariyle yaklaşık her üç araçtan birinde bulunacağı düşünülürse, teknisyenlere EPB kaliperlerinin onarımı ve değişimini güvenli bir şekilde yapabilmeleri için teknik bilgi sağlamak giderek daha büyük bir ihtiyaç haline geliyor.

TRW’nin Servis ve Dijital Pazarlama Müdürü Alexander Knorn şunları söyledi: “2001 yılında tanıtılan EPB sistemini daha erişilebilir hale getirmemiz sonucunda daha geniş platformlara yayılarak sistemin popülerliğini arttırmaya devam ettik. Yıl itibariyle artık bu parçaların tamire veya değişime ihtiyaç duyduğu bir döneme girmiş bulunmaktayız ve teknisyenler bu parçaların montajını yapabilmek için bilgiye ihtiyaç duyuyorlar. Tech Corner sayesinde teknisyenlere montaj sırasında ihtiyaçları olan bilgiyi sunuyoruz.”

Tech Corner portalı, kullanıcıların sınırsız erişimine imkan tanıyor ve masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler dahil çeşitli platformlarda kullanılabiliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin