Toyota Türkiye, Çalışanları İçin Ödül Töreni Düzenledi

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, her yıl düzenlendiği Hizmet Yılı Ödül Töreni’nde şirkete uzun yıllar emek veren çalışanlarla bir araya geldi. Şirket, 2023 yılı içerisinde düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5, 10, 15, 20, 25 ve 30’uncu yılını tamamlayan 987 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, insana saygı ilkesini sadece bir değer olarak değil, aynı zamanda kurumsal kimliğin bir parçası olarak benimsiyor. Şirket, geleneksel Hizmet Yılı Ödül Töreni’ni düzenleyerek çalışanlarına uzun yıllar süren emekleri için teşekkür etmeyi sürdürüyor. 2023 yılı itibari ile 328 çalışan 5 yılını, 117 çalışan 10 yılını, 29 çalışan 15 yılını, 491 çalışan 20 yılını, 9 çalışan 25 yılını ve 13 çalışan 30 yılını tamamladı. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, toplam 987 çalışanına ve üst düzey yöneticilerine düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni’nde uzun yıllar boyunca şirkete sağladığı katkılar için teşekkür etti.

ödül

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdürü ve CEO’su Erdoğan Şahin, törende yaptığı konuşmada, ‘’Tüm değerli çalışanlarımıza, bugüne kadar gösterdikleri katkılar ve çabalar için içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesinin bir parçası olarak uzun yıllar boyunca emek veren, bağlılık ve özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum’’ şeklinde konuştu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin