Tok Otomotiv Konya’da Seminer Düzenledi

Otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren Tok Otomotiv, iş birliği yaptığı AYD, Gates, KALE Radyatör, KONEKS, KYB, MANN FILTER, Yavuzsan markaları ile beraber bir seminer düzenledi.

Seminer kapsamında Tok Otomotiv; sadece Konya’da faaliyet gösteren toplam 237 perakendeci ile 11 Ekim 2016 tarihinde Konya Rixos Otel’de buluştu. Katılımcı tedarikçiler arasında AYD, Gates, KALE Radyatör, KONEKS, KYB, MANN FILTER, Yavuzsan yer aldı. Markaların kendilerini tanıttıkları ve pazar hedeflerini paylaştıkları sunumların ardından yapılan çekilişlerle bayiler çeşitli ödüller kazanma şansı da yakaladı.

as

 

Otomotiv sektörünün faaliyet gösteren Tok Oto Market 1989 yılında kuruldu. 27 yıl içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen Tok Oto Market yurtiçi pazarında kalite ve hizmetten ödün vermeden çalışarak sektördeki konumunu güçlendiriyor.

Tok Oto Market satış stratejisinin gereklerini ve ilkelerini yerine getiriyor olmanın yanısıra, müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip onlara, doğru ürünü gerektiği zamanda, en uygun fiyatla teslim etmeyi hedefliyor.

Tok Otomotiv hafif ticari araç ve binek otomobil aftermarket pazarlarında OE ve yedek parça tedariği konusunda hizmet veriyor. Düzce, Bursa, İstanbul’da 8.500 m2’lik alanda bulunan modern tesisleri ve Türkiye’nin 6 bölgesinde bulunan satış ofisleri ile büyümesini sürdürüyor.

sa

Bu konularıda İnceleyebilirsin