Tayvanlı Otomotiv Yedek Parça Üreticileri Türkiye’ye Geliyor

Tayvan’ın dünya lideri otomotiv yedek parça ve aksesuar markaları, Türkiye’nin gelişen otomotiv sektörü ile buluşmak üzere, 9-12 Nisan’da gerçekleştirilecek Automechanika İstanbul 2015 fuarında yerini almaya hazırlanıyor.

Son yıllarda ürünlerini Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmak için bir çok etkinlikte yer alan Tayvanlı markalar, son teknoloji ile üretilen yenilikçi otomotiv yedek parça ve aksesuarlarını tanıtmak üzere İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Türkiye’nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul 2015’de ürünlerini tanıtma fırsatını bulacaklar.

Tayvan’ın oto yedek parça sektörü, uzmanlığının yanı sıra ülkenin diğer güçlü sektörleriyle yaratılan sinerjiyle yeni ürünler yaratmaya odaklanmasıyla dünya pazarlarlarında sürdürülebilir bir büyüme yaşamaya devam ediyor.

Türkiye’yle ilgili olarak her iki ülke arasındaki büyüyen bağlar, geçen yıl çok iyi bir genel ihracat değerine katkıda bulundu. Türkiye’ye yapılan Tayvan oto yedek parçalarının ihracatı geçtiğimiz yıl 55.2 milyon Amerikan Doları’na ulaştı.

Türkiye’yi stratejik partner olarak belirleyen Tayvan’ın Ticaret Merkezi tarafından yütürülen, Tayvan Ekonomi Bakanlığının desteklediği etkinlikte, ülkenin önde gelen 19 büyük otomotiv markası Salon 13 #B80 standında bulunan Tayvan Excellence Pavilyonu’nda yer alacak. Fuarda, Tayvanlı Asustek Computer, Acrosser Technology, Advantech, Chimei Motor Electronics, Conquer Electronics, Cub Elecparts, Depo Auto Parts, Eclatorq Technology, E-Lead Electronic, Federal Corp., Green Trans Corp., Holux Technology, Kenda Rubber, Mobiletron Electronics, Rexon Technology, Shieh Yih Machinery, Sunonwealth Electric, Transcend ve Unimax Electronic markaları ürünlerini tanıtacak ve Türkiye’ye ihracat fırsatları hakkında görüşme yapacak.

Dahası, ziyaretçiler ASUS araç kamerası, Advantech araç yerleştirme istasyonu olan PWS-870, E-lead Akıllı ses ve görüntü birimi göstergesi olan EL-101, Trandscend Endüstriyel çözüm sağlayan ürünler ve Kenda KR30 Vezda Eco gibi Tayvan markalarının bazılarının son çıkan ürünlerini inceleme fırsatı bulacaklar.

Tayvan ürünleri, Salon 12’ de bulunan #A71 ~ A114,B92 ~B124 Tayvan pavilyonunda ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin