TAXIWORLD Turkey Kapılarını İstanbul’da Açacak

HKF Fuarcılık’ın Türkiye de ilk kez düzenleyeceği “Kara, Deniz, Hava Taksi Üreticileri ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, TAXIWORLD TURKEY” 5-8 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Üst düzey yöneticilerin sektördeki son gelişmeleri takip edeceği ve yeni teknolojilerin sergileneceği ticari bir platform oluşturacak olan TAXIWORLD Turkey 2015, ziyaretçiler ile katılımcı firmaları buluşturarak sektördeki pazar yapısı ve potansiyeli konusunda bilgi akışının sağlandığı ve katılımcı firmalara yeni iş imkânlarının doğduğu bir fırsat oluşturacak. Fuar süresince düzenlenecek panel ve seminer gibi yan etkinliklerde ise taksi endüstrisi mercek altına alınacak.

İstanbul, Türkiye’nin ilk taksi fuarına ev sahipliği yapacak
Kent içinde bir noktadan diğerine hızlı, kolay ve konforlu ulaşım sağlayan taksiler ve dolmuşlar, şehir hayatının vazgeçilmez bir parçası. Büyük şehirlerde insanların ulaşımını sağlayan bu vasıtalar, artık sadece karada değil, denizde ve havada da hizmet vermeye başladı. Bu da taksi endüstrisinin giderek büyüyen bir sektör olmasına sebep olan dinamikler olarak karşımıza çıkıyor.

Taksicilik sektöründeki bu büyüme, önemli iş fırsatlarının çoğalmasını ve iş hacmindeki artışı da beraberinde getiriyor. Bu nedenle de sektördeki en son gelişme, yenilik, ürün ve hizmetleri daha yakından tanıtabilmek ve sektörün ticari hacmine ivme kazandırmak maksadıyla HKF Fuarcılık organizasyonuyla Türkiye’nin ilk Kara, Deniz, Hava Taksi Üreticileri ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, TAXIWORLD Turkey düzenleniyor.

A’dan Z’ye Taksi Sektörü Bu Fuarda
Türkiye’de ilk defa tüketiciye açık kara, hava ve deniz taksilerinin, taksimetre, taksi güvenlik sistemleri, taksi çağrı sistemleri, operatör hizmetleri, oto yan sanayi ürünlerinin bir arada sergileneceği TAXIWORLD Turkey Fuarı, Türkiye’nin Taksi sektöründe marka fuarı olma konusunda iddialı. Plaka satıcılarından yedek parça üreticilerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan fuar, araç sahipleri, şoförler, taksi durağı sahipleri, otomotiv satıcıları ve üreticileri tarafından ziyaret edilecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin