Ssangyong Korando Sports Doğaya Çağırıyor

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli SsangYong’un 4×2 AT pick up sınıfında lider modeli Korando Sports konforu ve yakıt ekonomisi ile kullanım keyfini arttırırken, eşya taşıma kapasitesi ile şehirden kaçış imkanı sağlıyor.

Güvenliği maksimum standartlarda müşterilerine sunan Ssangyong’un, 4×2 AT pick up sınıfında lider modeli Korando Sports, ESP (Elektronik Denge Programı) kapsamında geliştirilen paket güvenlik sistemi ile oldukça dikkat çekiyor. Otomobil konforunda üretilen modelde, oldukça geniş kapsamlı ve pick up standartlarını aşan güvenlik donanımları kullanım anında farkını oldukça hissettiriyor.

Sistem bütünlüğünü tamamlayan HSA (Yokuş kalkış desteği), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ARP (Aktif Savrulma Önleme Sistemi) ve EBD (Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı Sistemi) programları sizi tam anlamıyla koruma altına alıyor.

Benzer Konular

Tüm bu özellikler, Ssangyong Korando Sports’un 4×2 AT pick up sınıfında yakaladığı başarının temel göstergesi olarak öne çıkarken Ssangyong’un genel olarak tüm modellerinde uygulanan üç katmanlı güçlendirilmiş merdiven tipli çelik şasi yapısı ile olası kazalarda darbenin araç içerisine minimumda yansıması temel alınıyor.

Ssangyong, Haziran ayının son günlerine özel Korando Sports pick-up sahibi olmak isteyen müşterilerine 0’dan başlayan faiz oranları veya 1.500 TL takas desteği sunuyor.

Ayrıca Ssangyong tüm satış noktalarında Korando Sports ile tanışmak isteyen misafirlerine ramazan ayı boyunca 23:00’a kadar hizmet veriyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin