Solarçatı’dan BMW Elektriğin Öncüleri Üyelerine Özel Ayrıcalık Fırsatı

Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv İş Birliği sayesinde “BMW Elektriğin Öncüleri” üyeleri artık toplamda yüzde 10’a varan ayrıcalıklı indirim fırsatları ile güneşten elektrik üretmeye başlıyor.

SOLARÇATI’DAN BMW ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ ÜYELERİNE ÖZEL AYRICALIK FIRSATI

Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv İş Birliği sayesinde “BMW Elektriğin Öncüleri” üyeleri artık toplamda yüzde 10’a varan ayrıcalıklı indirim fırsatları ile güneşten elektrik üretmeye başlıyor.

Yenilenebilir enerji kullanımının tabana yayılım ve farkındalığını artırmak amacı ile Solarçatı ve BMW-Borusan Otomotiv öncü bir kampanyaya adım attı.

Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv iş birliği sayesinde, BMW elektrikli otomobil sahiplerinin yer aldığı BMW Elektriğin Öncüleri üyelerine özel Solarçatı paketlerinde yüzde 5 indirim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Solarçatı’nız sayesinde hem elektrikli otomobilinizin hem de evinizin elektriğini güneşten üretebilirsiniz.

Solarçatı CEO’su Utku Korkmaz, ”Elektrikli araçlar ve güneş enerji sistemleri şüphesiz ayrılmaz ikili oldular. Solarçatı & BMW-Borusan Otomotiv iş birliği sayesinde çatınıza ayrıcalıklı olarak kuracağımız Güneş Enerjisi Santrali’nden üreteceğiniz elektrikle kapınızda arabanızı güneş enerjisiyle şarj etmek artık mümkün. Böylece elektrikli araç sahipleri, evlerinden de otomobillerini kendi ürettikleri elektrik ile şarj edebilecekler.” dedi.

Kampanyanın ilk maddesine ek olarak, BMW elektrikli otomobilinizi aldığınızda sizlere iletilen Hoş Geldiniz Paketi’nin içerisinde bulunan Solarçatı Hediye Kartı’nda size özel olarak tanımlanmış indirim kodunu kullanarak ek yüzde 5 indirim daha kazanabilir ve böylece toplamda yüzde 10 indirim ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kampanya şartları 2022 yılı boyunca tüm Türkiye’de geçerli olacaktır.

Solarçatı BMW-Borusan Otomotiv ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde güneş enerjisinden elektrik üretimini bireysel tüketiciler için daha avantajlı ve ayrıcalıklı bir şekilde ulaşılabilir hale getirdi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin