Sidem Yeni Logosunu ve Müşteri Odaklı Yeniliklerini Automechanika’da Tanıttı

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Automechanika Fuarı’nda otomotiv yedek parça üreticisi Sidem yenilikleriyle dikkat çekti.

Yıllardır pazara yüksek kalitede direksiyon ve süspansiyonlar sunan şirket Avrupa’nın ilk dikey-entegre tedarikçisi oldu. İyileştirilen his ve görünümünü yeni logosuyla ifade eden şirket, son yatırımları olan dövme hattı ve QR kod paketlemeleri Automechanika’da tanıttı.

İyileştirilen his ve görünüm
Sidem yeni modern logosunu Automechanika’da tanıttı. Sidem Genel Müdürü Gwen Verfaillie: “logomuzun şirket olarak kim olduğumuzu yansıtmasını istiyoruz. Her şey sürekli değişiyor. Fakat direksiyon ve süspansiyon endüstrisi bir değişiklik yok. Sadece yeni teknolojiler değil müşteri davranışları ve tercihlerinde de yeni trendler var. Sidem her zaman sektörde gelişimin öncüsü olmuştur. Bunu hız ve çabukluğu sembolize eden yeni modern logomuzla vurgulamak istedik” dedi.

Sidem ayrıca Automechanika’da yenilikçi taranabilir QR kodlu yeni paketini görücüye çıkardı. Distrübütörler ve mühendisler kodu tarayarak ürün hakkında ve yükleme hakkında yerel dilde bilgiye ulaşabilir. Bu adım müşteriler için hayatı oldukça kolaylaştıracak.

Kaliteye ve esnekliğe yatırım
Sidem’in bir diğer önemli yatırımı da dövme hattı. Sidem Genel Müdürü Gwen Verfaillie: “dövme hattı geleceği içtenlikle kucaklamamıza izin veriyor. Kendi dövme hattımızla birlikte sadece yeni trendleri benimsemekle kalmayıp ayrıca gelişim sürecimizi de hızlandırabilmekteyiz. Avrupa’daki ilk full entegre tedarikçi olarak bu şekilde dış kaynak ihtiyacımızı elimine ettik ve müşterilerimizin taleplerine rahatlıkla cevap verebiliyoruz. Daha da önemlisi dövme sürecinin kalitesini baştan sona sağlayabiliyoruz” dedi.

Hala “Güvenliğe sürüyoruz”
Hiç bir zaman değişmeyen ve değişmeyecek olan şey Sidem’in kalite ve güvenlik odaklılığı olduğunu ve Sidem’in dayanak noktası olarak aldığı “güvenliğe sürüyoruz” sloganı, aktivitelerini inşa ettikleri temel taşı olduğunu belirten Gwen Verfaillie: “kalite standartlarımız müşterilerimize sadece artı değer sunmuyor üst düzey güvenlik de sunuyor. Biz bunu lüks olarak görmüyoruz, zorunluluk olarak görüyoruz. Direksiyon ve süspansiyon parçaları güvenlik parçalarıdır. Biz her şartlarda güvenli sürüş deneyimi sunuyoruz.” Sidem’in direksiyon ve süspansiyon odaklı uzmanlığı, tercih edilen partner olmasını sağladığını söyleyen Verfaillie: “bu asla değişmeyecek. Farklı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz ve her zaman öyle olacak” dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin