Schaeffler, Groupauto’dan “Yılın Tedarikçisi” Ödülünü Aldı

Schaeffler Automotive Aftermarket, Monte Carlo’da Groupauto uluslararası tedarikçi toplantısında tüm kategorilerde en iyisi seçilerek “Yılın Tedarikçisi” ödülüne layık görüldü. Uluslararası lider ticari kuruluşlardan biri olan Groupauto, Schaeffler Automotive Aftermarket’i yılın tedarikçisi ve iş ortağı olarak bu ödül ile onurlandırdı.

Binek, hafif ve ağır ticari araçlara yönelik yedek parça ve hizmet dağıtımına ilişkin önde gelen uluslararası ağlardan biri olan Groupauto International, “Yılın tedarikçisi” ödülü ile tüm kategorilerde alanının en iyisi olarak Schaeffler Automotive Aftermarket uzmanlarını onurlandırdı. Schaeffler Grubu’nun global otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten Schaeffler Automotive Aftermarket, 2012 yılında Groupauto International tarafından “Kalite” kategorisinde ödüle layık görülmüştü.

Groupauto International Yılın Tedarikçisi Ödülü oldukça rağbet gören ödüllerden biri olarak güvenilirliğin ve karşılıklı güvenin önemini vurguluyor. Schaeffler Automotive Aftermarket başkanı Michael Söding, Groupauto International Başkanı ve CEO’su Hans Eisner’in verdiği ödülü alırken “Sahip olduğumuz bu başarılı iş ortaklığı, gelecekte de devam edecektir” dedi. Eisner sözlerine şöyle devam etti: “Bu ödüle layık görülmekten oldukça memnunuz ve Groupauto International’ın müşterilerine verdiği değer ile uzun yıllar boyunca başarılı bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyorum. On yıl içerisinde en iyi 3 tedarikçiden biri olmayı başardık ve bu ödülü başarının tanınması ve geleceğe yönelik teşvik ödülü olarak görüyoruz.”

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv ve sanayi için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulmanlı yatak ve lineer sistem ürünlerinin yanısıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli bileşenleri ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlamakta. 2014 yılında yaklaşık 12,1 milyar Euro’luk satış gerçekleştiren Schaeffler, dünya çapında 84.000’den fazla çalışanı ile Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden arasında yer alıyor. 50 ülkede bulunan yaklaşık 170 konumu ile üretim tesisleri, Ar-Ge merkezleri ve satış şirketlerinden oluşan dünya çapında bir ağa sahip.

Merkezi Langen, Almanya’da bulunan Schaeffler Automotive Aftermarket, LuK, INA, FAG ve Ruville ürün markaları ile Schaeffler Grubu’nun dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürütüyor. Yaklaşık 11.500 dağıtım ortaklığı ve 30’dan fazla satış ve temsilcilik noktasından oluşan küresel ağı sayesinde müşteri yakınlığı, kapsamlı onarım çözümleri ve üstün hizmet yetkinliği ile biliniyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin