Schaeffler Eğitim Seminerleri Hız Kesmiyor

Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye, Bosch Car Service çalışanları için düzenlediği teknik eğitim seminerlerini 5 Eylül ve 19 Kasım 2015 tarihlerinde Bosch eğitim merkezinde gerçekleştirdi. Bosch Car Service’lerde çalışan tamir teknisyenlerine yönelik düzenlenen LuK markalı çift balatalı debriyaj sistemi ürünleri hakkında bilgi veren seminer, profesyonellerden büyük ilgi gördü.

Seminerde LuK RepSet 2CT hakkında detaylı teorik bilgi paylaşılmasının yanısıra katılımcılar pratik uygulama görme olanağı da buldular. Eğitim sırasında, sıkça karşılaşılan sorunlar anlatılarak onarım işlemi öncesi faydalı olabilecek bilgiler paylaşıldı. 0AM-Kuru tip çift balatalı 7 ileri otomatik şanzıman üzerinde verilen eğitim sonrası katılımcılar yine Schaeffler Automotive Aftermarket tarafından geliştirilen özel servis takımını kullanarak ürün üzerinde sökme, takma ve boşluk ayarlama işlemlerini yakından görme fırsatı buldu. Öte yandan eğitimde, katılımcıların her oturumun sonunda interaktif bir ortamda, sektördeki güncel teknik konular ve gelişmeleri de birbirleriyle paylaşması sağlandı.

Seminerler, yurt genelinde hizmet veren diğer Bosch Car Service profesyonellerine yönelik olarak düzenlenmeye devam edecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin