Schaeffler Birçok Uluslararası Ödülü Kazandı

Schaeffler Automotive Aftermarket yakın zamanda İtalya Boveno’da gerçekleştirilen Temot International Üst Düzey Tedarikçileri Etkinliğinde “20 Yıllık Tedarikçi Ortaklığı” ödülünü aldı.

Temot International Schaeffler Automotive Aftermarket’ı yirmi yıl boyunca sürekli büyüme, yenilikçi ürünler, stratejiler ve vizyon ile hizmet eden ve yeni pazarların kapısını açan ilk tedarikçi ve ortaklarından biri olarak onurlandırdı. Temot International dünya çapında 40’dan fazla hissedarı ile otomobil yedek parça sanayisinin önde gelen ortaklık ağlarından biridir.

Schaeffler Automotive Aftermarket Başkanı Michael Söding ödülü Temot International CEO’su ve Başkanı olan Fotios Katsardis’ten aldı. “Bu ödülü aldığımız için çok mutluyuz” diye konuşan Michael Söding şöyle devam etti; “Schaeffler Automotive Aftermarket bu başarı hikayesinde en başından beri Temot International ile birlikte yürümekten ve birlikte sürdürülebilir bir değer oluşturmaktan dolayı çok mutluyuz.” Söding ayrıca şunları söyledi; “Schaeffler Automotive Aftermarket için bu ödül çok özel – her şeyden önce, bu ödül yirmi yıllık karşılıklı güven, istek ve kararlılığı temsil ediyor. Gelecekte de bu başarılı ortaklığın devamı için elimizden geleni yapacağız.”

Bundan yalnızca birkaç hafta önce Aftermarket uzmanları Temot ortağı olan Fransa merkezli Autolia Group’tan Schaeffler Automotive Aftermarket’ın yerel düzeyde gerçekleştirdiği teknik eğitim seminerlerinde de göstermiş olduğu üst düzey teknik destekten dolayı bir ödül aldı.

Nisan başında Michael Söding merkezi Belçika Kortenberg’te bulunan, otomobil yedek parça sanayisinin önde gelen ortaklıklarından biri olan Autodistribution International (ADI)’dan “2014 Yılı Aftermarket Profesyoneli” ödülünü aldı. Yaklaşık yirmi ortağı ile şu anda beşyüzün üzerinde otomotiv şirketini temsil eden Autodistribution International bu ödülü sanayinin önde gelen isimlerine vermekte. Ödülü kazananın seçilmesi için kullanılan kriterler pazara yönelik pozitif bir yaklaşıma, kanıtlanmış becerilere; diğer bir deyişle en zor pazar koşullarında bile başarılı olmasını sağlayacak doğru çalışma yaklaşımına sahip olmak.

Başarılı bir ortaklık – Schaeffler Automotive Aftermarket Temot International tarafından “20 Yıllık Tedarikçi Ortaklığı” ödülüne layık görüldü.

20 Yıllık Tedarikçi Ortaklığı” – Michael Söding (Sağdan ikinci), Schaeffler Automotive Aftermarket Başkanı, Temot International ödülünü Schaeffler Automotive Aftermarket ekibine ithaf etti.

Schaeffler Automotive Aftermarket ayrıca Fransız Autolia Group’tan sunduğu üst düzey teknik destek için de bir ödül aldı.

Autodistribution International (ADI) başkanı Olivier Roux (solda), Schaeffler Automotive Aftermarket başkanı Michael Söding’i “Yılın Aftermarket Profesyoneli” ödülüne layık gördü. Ödülün diğer bir özelliği de Hollandalı sanatçı Casper Faassen’ın elinden çıkan özel bir resme (deri üstüne yağlıboya) sahip olması.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin