Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye’ye En İyi Satış Artışı Ödülü

Türkiye’de Aftermarket kanalındaki iş hacminde her geçen yıl daha istikrarlı bir büyüme gösteren Schaeffler, Türkiye organizasyonunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Schaeffler, 2015 yılı itibari ile hayata geçirilen ‘Yeni Satış Kanalları Projesi’ ile dağıtım ağını genişleterek kısa süre içerisinde pazardaki gücünü artırmayı başardı. Bu başarının kanıtı olarak da gectigimiz ay düzenlenen yıllık küresel satış toplantısında farklı kategorilerde yapılan değerlendirmede Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye, dünya genelinde ‘En İyi Satış Artışı’ ödülünü almaya hak kazandı. Schaeffler Automotive Aftermarket Başkanı Michael Söding tarafından verilen plaketi Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye adına Ülke Müdürü Abdullah Yavuz aldı. Plaketi alan Yavuz memnuniyetini vurgulayarak, “Sürekli gelişen ürün gamımız ve teknolojik üstünlüğümüzün avantajlarını en iyi şekilde pazara yansıtarak ve yerel yapımızı daha da güçlendirerek müşteri memnuniyetini arttırmak önemli hedeflerimiz arasında olmaya devam edecektir” dedi.

Merkezi Langen, Almanya’da bulunan Schaeffler Automotive Aftermarket, LuK, INA, FAG ve Ruville ürün markaları ile Schaeffler’in dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürütüyor. Binek, ticari, ağır vasıtalar ve traktörler için 40 bin adetin üzerinde farklı ürünle otomotiv yenileme pazarında 35 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Yaklaşık 11 bin 500 dağıtım ortaklığı ve 30’dan fazla satış ve temsilcilik noktasından oluşan küresel ağı sayesinde, kapsamlı onarım çözümleri ve üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin