Schaeffler Automotive Aftermarket Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Schaeffler Automotive Aftermarket’in LuK, INA, FAG ürünleri distribütörlerinden Rotaş Oto Ticaret A.Ş müşterilerine yönelik olarak düzenlediği teknik eğitim seminerleri, 17/18 Ekim tarihlerinde Bursa Almira Otel’de gerçekleştirildi. Bağımsız oto servislerinde çalışan tamir teknisyenlerine yönelik düzenlenen seminer, LuK markalı çift balatalı debriyaj sistemi ürünlerini kullanan profesyonellerden büyük ilgi gördü.

Benzer Konular

Seminerde LuK RepSet® 2CT hakkında detaylı teorik bilgi paylaşılmasının yanı sıra katılımcılar pratik uygulama yapma olanağı da buldular. Eğitim sırasında, sıkça karşılaşılan sorunlar anlatılarak onarım işlemi öncesi faydalı olabilecek bilgiler paylaşıldı. 0AM-Kuru tip çift balatalı 7 ileri otomatik şanzıman üzerinde verilen eğitim sonrası katılımcılar yine Schaeffler Automotive Aftermarket tarafından geliştirilen özel servis takımını kullanarak ürün üzerinde sökme, takma ve boşluk ayarlama işlemlerini gerçekleştirme fırsatı buldu. Öte yandan eğitimde, katılımcıların her oturumun sonunda interaktif bir ortamda, sektördeki güncel teknik konular ve gelişmeleri de birbirleriyle paylaşması sağlandı.

Seminer sonunda Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye ve Rotaş Oto Ticaret A.Ş yetkilileri tarafından katılımcılara eğitim sertifikaları dağıtıldı. Seminerler, yurt genelinde düzenlenmeye devam edecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin