Rolls-Royce Ghost II Serisi İlk Kez Türkiye Yollarında

Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Rolls-Royce’un dünya çapındaki başarısının dönüm noktası olan Ghost’un ikona dönüşen karakterini koruyan ve sağduyuyla güncellenen tasarımını taşıyan Ghost II Serisi dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknolojiyle yollara çıkıyor. Malzeme ve işçilikten taviz verilmeden tasarımın her detayında sadeliğin gücünden faydalanan yeni Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünü en saf ve yalın haliyle deneyimlemek isteyenleri bekliyor.

2009 yılında lanse edilen ve kullanıcısı ile buluştuğu günden beri büyük başarı elde eden Rolls-Royce Ghost’un yenilenen yüzü Ghost II Serisi’nin lansmanı, Cenevre Motor Show’da gerçekleştirildi. Değişimin ayrıntılarda gizlendiği Ghost II Serisi, Rolls Royce lüksünün çağdaş bir sunumu olarak yollara çıkıyor. Modern tasarımının yanı sıra geleneksel Rolls Royce ilkelerine sadık kalınarak yüksek kaput seviyesi, büyük ve kesintisiz yüzeyler ve uzun gövde yapısına sahip olan Ghost II Serisi, yoğun iş hayatından sakin bir vahaya kaçmak isteyen sektör liderleri ve başarılı girişimcilerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös “Rolls-Royce Ghost zaman içinde alışılagelen bir güç olmadığını kanıtladı. Bugün, müşterilerimizin taleplerini en yüksek dinamizm, modern konfor ve endüstride öncü teknoloji ile cevaplandırmak için, Rolls-Royce’un ikona dönüşen karakterini koruyan ve sağduyuyla güncellenen tasarımını taşıyan, uzun zamandır beklenen Ghost II Serisi’ni gururla sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap