PPG’den Otomotiv Gazetecileri Derneği’ne Destek

Dünya üzerinde 60’dan fazla ülkede üretim tesislerine ve bağlı şirketlere sahip olan, boya ve kaplama alanında lider kuruluş olarak dikkat çeken PPG, Türkiye’de otomotiv sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor. Yaptığı işbirlikleri ve stratejik ortaklıklarla 20 yılı aşkın süredir ülkemiz otomotiv sektöründe önemli atılımlarda bulunan PPG, son olarak Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin (OGD) bu sene ikincisi düzenlenecek olan “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasının yine ana sponsorluğunu üstlendi.cagri-kirteler-2

Sponsorlukla ilgili değerlendirmelerde bulunan PPG Türkiye Oto Tamir Boyaları Satış ve Pazarlama Müdürü Çağrı Kırteler, otomobil müşterilerinin en iyi şekilde bilgilendirilmesi ve Türkiye otomotiv sektörünün ulusal ve uluslararası mecralarda titizlikle temsil edilmesi noktasında Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin kritik görevler üstlendiğini belirtti.

OGD’nin son tüketicinin daha iyi hizmetlere yönlendirilebilmesi için tarafsızlığını koruyan bir yapıda olduğunu ifade eden Çağrı Kırteler, “Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan otomotiv sektörüne hizmet etmek daima öncelikli gayemiz olmuştur. Bu işe emek ve yıllarını vererek sektörü büyüten otomobil gazetecileri  ve yazarlarının çatı kuruluşu olan Otomotiv Gazetecileri Derneği’ne yine ana sponsor olarak katkıda bulunmak bizim için oldukça gurur vericidir. Trafikteki her 3 otomobilden 2’sinin üzerinde yer alan PPG, geçen yılki finalist araçların hoş bir tesadüfle tümünün tedarikçisi idi, bu seneki finalistleri de merakla bekliyor olacağız.” diye konuştu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin