Porsche Design’dan ‘Shake Pen’ Serisi

Porsche Design tasarımcılarının orijinal Porsche motorlarının parçalarından esinlenerek tasarladıkları kalemler, Pelikan ile buluştu. Porsche Design’ın sınırlı sayıda ürettiği Shake Pen serisi, tek hareketle açılıp kapanmasıyla dikkat çekiyor.

Porsche Design tasarımcılarının tasarlayıp, Pelikan’ın kalitesiyle hayat bulan Shake Pen serisi, özel tasarımıyla Porsche’un hareketli ve dinamik ruhunu yansıtıyor. İleri teknoloji ile üretilen Shake Pen, küçük boyutlarıyla bir cep kalemi olarak kabul ediliyor.

Yüksek teknoloji ile üretilen Pelikan Shake Pen, yenilikçi sallama teknolojisi ile dikkat çekiyor. Shake Pen, küçük bir bilek hareketiyle yazmaya hazır hale geliyor ve hareket tekrarlandığında kalemin ucu içeri giriyor. Bu küçük pratik kalemde basma ve çevirme derdi bulunmuyor.

Pelikan’ın özel olarak ürettiği Shake Pen serisi, tasarımı ve yazım kalitesi ile kullanıcılarına ayrıcalıklı hava katıyor. Ayrıca, Porsche’un saf yenilik, tutku ve cazibe felsefesinden yola çıkarak tasarlanan kalemlerde geleneklere bağlılığın yanında sınırları zorlayan çizgileri görmek de mümkün.

Değerli kauçuk ve karbon kullanılan Shake Pen serisi kalemlerin uç ve arka kısmı mat veya parlak krom ile kaplanıyor. Siyah gövdeli Shake Pen serisinin gümüş veya altın kaplama uca sahip iki farklı renk seçeneği de bulunuyor.

Hiçbir an yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Shake Pen serisi, dinamik ve kullanıcısını hem farklı kılıyor hem de Porsche felsefesini ellere taşıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin