Petlas, Pınar Karşıyaka’ya Sponsor Oldu

Milli Takımlar Resmi Lastik Tedarikçisi olan Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) amiral gemisi Petlas spora destek vermeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek yerli lastik markası olan Petlas, İzmir’in göz bebeği takımlarından Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın resmi sponsoru oldu.

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine AKO Yönetim Kurulu üyesi Abdulkadir Özcan, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Mutlu Altuğ, AKO Pazarlama İletişimi Müdürü Serdar Işık ve Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı katıldı. AKO Yönetim Kurulu üyesi Abdulkadir Özcan, imza töreninde yaptığı konuşmada Spor Toto Basketbol Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’na sponsor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Özcan şöyle devam etti:

“Başarı ivmesi her geçen gün yükselen, İzmir’in ve ülkemizin gururu Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın resmi sponsoru olduğumuz için mutluyuz. Petlas Türkiye’nin ilk ve tek yerli lastik markası. Ülkemizin değerlerine sahip çıkmayı sorumluluğumuz sayıyoruz. Pınar Karşıyaka da Türk sporunun önemli değerlerinden biri. Petlas olarak Pınar Karşıyaka’ya başarılı spor yolculuğunda eşlik edeceğimiz için gurur duyuyoruz.”

“Petlas Pınar Karşıyaka’nın Gücüne Güç Katacak”

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Mutlu Altuğ da imza töreninde Petlas gibi güçlü ve yerli bir markanın desteğini aldıklarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Petlas ve AKO yönetimine verdikleri destek için spor camiası üyesi olarak şahsım adına ve Karşıyaka Spor Kulübü adına teşekkür ediyoruz. Pınar Karşıyaka basketbol dalında göz bebeğimiz. Petlas gibi milli gururumuz olan bir markanın da desteğini alarak yola devam edeceğimizi bilmek mutluluk verici. İnanıyorum ki Petlas Pınar Karşıyaka’nın gücüne güç katacak” diye konuştu.

Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı ise sponporluk anlaşması ile ilgili şunları söyledi; “Spor adına iyi bir işbirliğine imza atıldı. Pınar Karşıyaka Basketbol Takımımız spordaki başarılarına devam ederken Petlas’ın da yanında olduğunu bilecek.  Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu ve Petlas yöneticilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz.”

Bu konularıda İnceleyebilirsin