Petlas 11 Şehre Gidiş Dönüş Uçak Bileti Veriyor

Kış boyunca sunduğu fırsatlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Petlas, gene tüketiciler için kaçırılmaması gereken bir kampanya düzenledi. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla birlikte araçlar üzerindeki kış lastiklerini yerlerini yaz lastiklerine alıyor. 1 Şubat 2016 ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yeni lastiklerini Petlas tabelalı satış noktalarından alanlar kampanya koşulları dâhilinde Avrupa ülkelerinin başkentlerine gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Kampanya tanıtım filmi TV kanallarında da yayınlanan kampanyaya göre tek seferde 4 adet 16” jant binek ya da 4×4 yaz lastiği alanlar kampanyaya dâhil olabiliyor. Lastik alışverişlerinin faturalandırılmasının ardından müşteriler bayi tarafından kendilerine verilen kuponla kayıt işlemi yapmak zorunda. Kampanya kapsamındaki lastik modelleri şöyle: Velox Sport PT741, Explero PT411, Explero PT421, Explero PT431.

“Petlas Avrupa’ya uçuruyor” kampanyasına 18 yaş ve üzeri tüketiciler katılabilirken, başvuruların önce web sitesi üzerinden, sonrasında ise istenen belgelerle birlikte yazılı olarak belirtilen adrese postalanarak yapılması önemli şartlardan biri.

Tüketicilerin kampanyaya başvurmak için fatura ve katılım kuponun size verildiği günden itibaren 30 gün süresi var. Katılım taleplerinin posta ve kargo yolu ile gönderilecek olması nedeniyle başvuru tarihlerinde yaşanabilecek problemlerin tüketiciye yansımaması için de önlemler alındı. Buna göre başvuru tarihi olarak posta ya da kargonun kampanya birimine ulaştığı tarih değil, posta ve kargo üzerinde yer alan ve PTT ya da kargo firmaları tarafından yazılan ilk gönderim tarihi, başvuru tarihi olarak kabul edilecek.

Başvurunun alınmasından sonra ise katılımcıların belirtmiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kampanya birimi yetkilileri başvuru sahiplerine ulaşarak uçuş planını oluşturacak.

Biletler Mayıs 2017’ye kadar kullanılabiliyor
Postanın kampanya birimine ulaşmasının ardından da başvuru sahibine telefon ile ulaşılarak uçuş planı netleştiriliyor. Oluşturulan plan sonucunda rezervasyon yapılan bilet tarihlerinde daha sonradan değişiklik yapılamıyor. Kampanya kapsamındaki biletlerin son kullanım tarihi 31 Mayıs 2017’de bitiyor. Uçak biletine ait vergi, harç ve sigorta gibi masraflar ise tüketiciye ait. Kampanya kapsamında Roma, Budapeşte, Viyana, Milano, Münih, Atina, Londra, Brüksel, Paris, Berlin, Amsterdam gibi Avrupa şehirlerine seyahat edilebiliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin