OYDER Kongresi’nin teması belirlendi

Kongrede ayrıca Cox Automotive – Avrupa Kıdemli Satış ve Pazarlama Direktörü Sebastian Fuchs “Otomotiv Perakendeciliğine Etki Eden Yeni Teknolojiler” konulu bir konferans verecek. Konferansın ardından, Borusan Manheim Genel Müdürü Zafer Terzioğlu da otomobil ticaretinde takas uygulamaları konusundaki bir konuşma yapacak. Driving Sales Kurucu ve CEO’su Jarred Hamilton’un dünyadaki yeni trendleri aktaracağı konuşmasının sonrasında ise Habertürk Gazetesi Otomotiv Editörü Hakan Özenen’in moderatörlüğünde; Renault Mais CEO ve Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, Fiat Genel Müdürü Cengiz Eroldu ve Ford Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün katılacağı “Dünyada Otomotiv Perakendeciliği” konusu da özel bir panelde tüm yönleriyle ele alınacak.
OYDER Kongresi’nde ayrıca Koç Finansman A.Ş. Genel Müdürü Pınar Kitapçı, Fütürist Ufuk Tarhan ve Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu da birer konuşma yapacak.
Şahsuvaroğlu “Geleceğe Işık Tutmalıyız”
Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, otomotiv yetkili satıcılık müessesesinin de diğer tüm sektörler gibi geleceğe şimdiden hazırlanması gerektiğinin altını çizdi. her açıdan geleceğe hazırlanması gerektiğinin altını çizerek “Burada sadakat öne çıkıyor.
Otomotiv
Perakendeciliğinde Sadakatin Gücü’nü her yönüyle ele alacağımız kongremiz,
sektörümüze yeni bir bakış açısı kazandıracaktır” dedi.
Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap